Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este ha már önállóan issza...

Este ha már önállóan issza cumisüvegből a kakaót, az ágyban, kell-e utána büfiztetni? Nem mindig alszik el rá. JA, és vmi ötlet, hogy könnyebben elaludjon? 1,5 éves.

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

most mosolyogtam :D

enyém is 1,5 éves, egy éve nem büfiztetek, ha büfiznie kell, felül a megoldja! :)


enyém se alszik el mindig a tejcin, mondjuk kakaót nem is adok este mert rontja a fogakat és pici koffein is van benne amitől felélénkülhet, nálunk a reggeli a kakaó

2011. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
1,5 évest szerintem nem kell büfiztetni, de a kakaó után mosson fogat. Velem dettó ez történt, "csodaszép" fekete csonk fogacskáim lettek. A lányaimnál erre nagyon figyelek (vitatkoztam is anyukámmal, mert szerinte vizet adni éjjel a gyereknek, vagy cukor nélküli teát az kínzás!!), nincs is olyan rossz foguk mint annó nekem volt.
2011. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

14:05


Igaz, a barátnőmnek a dietetikus azt javasolta, hogy délután ne is adjon csokit, kakaót. Sokszor ettől is pörögnek a gyerekek.

2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves gyereket büfiztetni?fura.én fél éves kora óta nem büfiztetek,kijön magától.és fogmosás után nem adnék cukros kakaót.fiam tejitalt iszik,utána leöblíti egy kis vízzel.
2011. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legtöbbször tej az a kakaó, s nem is sokat teszek bele. de eddig cicin aludt el, utána felültettem, vállamra hajotta as fejét és büfizett egyet. ha vízszintben issza, ez kimarad, azért kérdeztem. egyébként 10 hós koráig eléggé bukós volt. gyerekenként változó.
2011. máj. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!