Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislánynak legkorábban mikor...

Kislánynak legkorábban mikor lehet fülbevalót belövetni?

Figyelt kérdés
3 hetes :) ,de már úgy szeretném :) Ha még nem,akkor miért? Köszönöm!
2014. okt. 8. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Van ahol már a kórházban megcsinálják! Szerintem csak arra figyelj, hogy ne valami bizsut rakjanak bele neki. Orvosi aranyat szoktak.
2014. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 naposan a korhazban lottek ki a fulet a kislanyomnak.
2014. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 5 naposan rakták be, mikor a kórházból hazajöttünk.
2014. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Vagy mondjuk lehetnél annyira civilizált, hogy megvárod akar-e a fülbevaló magának vagy sem...

De tudom hülyeség lenne hiszen az "úgy szokás", "úgy szép" meg a gyerek úgyis csak egy tárgy aminek 18 éves koráig megmondhatjuk hogyan vegyen levegőt.

2014. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Az utolsóról meg csak annyit,hogy komolyan már nem fogom fel épp ésszel,hogy fél évente egyszer kérdezek valamit normálisan,de valahogy engem mindig megtalálnak az ilyen kötekedő....... Majd ha nem akar felnőttként kiveszi,addig meg így van az van amit én akarok,hisz azért is szültem meg,hogy rajta kiélhessem vágyaim,....amúgy most ott visit az ágyában,de most nincs kedvem foglalkozni vele......hihetetlen emberek vannak.Te úgy gondolod nem livetsz,én pedig úgy,hogy igen.Ezért miért is kellett ilyen stílusban reagálni???
2014. okt. 8. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Majd ha nem akar felnőttként kiveszi,addig meg így van az van amit én akarok,hisz azért is szültem meg,hogy rajta kiélhessem vágyaim,"


Ezt elhiszem látod. Kíváncsi vagyok ha egy újszülöttnek orrpiercinget, tetoválást akarna valaki azt is így kezelnétek? Vagy az már túlzás lenne? Vagy mondjuk fültágító? Az is végeredményben csak fülbevaló...

2014. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek van igaza,ha mégsem tetszik neki,kiveszi és .....de melyik kislány nem akarna fülbevalót???Ez az új divat hülyeségek,hogy majd ha ő akarja,meg lelki sérült lesz,ha kilöveti neki,vagy mi?Régen ez alap volt,mostmár szar anya az,aki a gyerek döntését nem várja meg........ez csak egyik hülyeség a sok közül,és ezért van az a sok hülye elkényesztetett gyerek,mert anyuka lassan már a vécére is hogy elmehessen,a gyerektől kér engedélyt...röhej.....
2014. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Azért vannak olyan korlátolt, deformált emberek, mint te, mert otthon csak azt látták, hogy a gyereknek, nőnek kuss a neve.

Az a bajotok, hogy csak a tekintélyelvűséget tudjátok értelmezni. El sem tudjátok képzelni, hogy egy gyerek is egy önálló személyiség, ember. Nem egy kutya akit kedvedre üthetsz, hiszen a tiéd...

2014. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó aztán nagyon civilizált és értelmes ám! Ha nem kell neki a fülbevaló, akkor kiveszi...Attól nem lesz sérült a gyerek, hogy milyen ruhát adsz rá?

Kérdező! hivatalosan 3 hónapos kortól lehet lövetni, a fülcimpa mérete miatt :), én is olyan civilizálatlan vagyok, mint te, mert most csináltattam neki.

2014. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked biztos kuss a neved otthon, nekem nem. A baba előtt férfiaknak voltam a főnöke, mégis ott a fülbevaló a 4 hónaposom fülében, ettől nem tekintem tárgynak.
2014. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!