Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos fiam al8g eszik...

5 hónapos fiam al8g eszik ötletek?

Figyelt kérdés

Tàpszeres, eddig a 120at megette, de most 2 hete kínszenvedès minden nap, màr idegileg nem bírom. 100 mlnèl többet nem tudok belekönyörögni azt is szenvedve. Teljeyen lemerültem legszìvesebben feladnàm az egèszet. Milumil vanília pèpet is pròbàlom több van a lakàsban ès rajtam mint benne....

1 hete taknyos...nins làz sem egyèbb...kedvetlenek sem talàlom....ez ennyire befolyàsolnà?

Segítsetek kèrlek, ötletek?

Màr múlt hónapban is csak èppenhogy volt meg a mèrès...pedig eddig annyira hízott hogy màr a visszafoggàst mondogattàk.


2014. okt. 8. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. A gyerek annyit eszik, amennyire szüksége van, ha egészséges. Ha fogyni kezdene, vagy nem gyarapodik, akkor majd az orvos megmondja, mit kell tenni. Kár lenne túletetéssel rontani a helyzetet. Minden jót.
2014. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a foga miatt nem eszik. Gyümölcs, főzelék esetleg? Most kiegyenlíti a súlyát. Ne erőltesd, mert annál rosszabb! Folyadékot igyon, az a lényeg. Ha mellette eszik pár kanállal, az egy ideig elég. Aztán szerintem vissza fog térni az étvágya. Nyugi!! Megérzi, ha feszült vagy.
2014. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A náthától is lehet, pláne ha be van dugulva az orra, úgy nehéz enni.

Másfajta tápszer?

Gyümölcslevet, gyümölcspépet sem fogadja el?

2014. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyaladzik mindenunk tiszta viz,es mindent rag..ez is kozhatja?

Most pl 3 ota 50 mlt tudtam belekoynyorgni

2014. okt. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!