Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirnátok nekem 6-7-8 hónapos...

Leirnátok nekem 6-7-8 hónapos babátok napi étrendjét (mikor és mit eszik)?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

reggel 7-kor tápszer

10 körül tejpép

13 körül főzelék

16 körül gyümölcs+keksz

19 körül tápszer


fél-1 óra eltérések lehetnek, mikor mennyit alszik... főzelék-gyümölcs után van hogy eszik még tápszert, attól függ épp mennyit evett meg belőle :)(6 hónapos)

2014. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8-kor tápszer

10-kor joghurt+gyümi vagy turó+ gyümi (csak pár kanállal eszik, van amikor kihagyjuk)

12-kor egy nagy adag főzelék husival vagy sajttal

15-kor tejpép

19-kor 100g fözelék

20-kor tápszer, ezen alszik be :D

8 hónapos

2014. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

7-kor tápszer

10 körül gyümi

13 óra körül húsos főzelék

16:30 tápszer, ritkán tejpép

20 óra körül tápszer

6-án volt 7hónapos.

2014. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es voltam, nézem, hogy ti tízóraira adjátok a gyümölcsöt.. van ennek valami alapja, hogy inkább akkor adjuk és ne délután? mert én csak magamtól adom fordítva... senki nem kérdezte mit mikor adok neki, és nem is mondták hogy mikor kéne... (mármint védőnő-orvos) köszönöm előre is a válaszotokat!
2014. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat!ez azt jelenti hogy minden nap föztök fözeleket?minden nap masikat?
2014. okt. 8. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
én van hogy 2 napig ugyanazt adom, mert túl sokat sikerül csinálnom belőle... :) 3. nap viszont ha marad is, frisset főzök...
2014. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 1 vàlaszoló! Azért adok neki délelött csak gyümölcsöt, hogy ebédeljen rendesen, mert màr csak egyszer alszik ebéd utàn és ha nem eszik eleget akkor hamarabb felébred és nyügös lesz :D Az uzsonnàval meg még ki kell bírnia estig és a tejpép laktató. Csupàn ezért adomneki így.

Kedves Kérdező! Két naponta főzök neki àltalàban.

2014. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én azért adok délelőtt gyümölcsöt, mert, amikor elkezdtük a hozzátáplálást, a doktornő javasolta, hogy ne estére fájjon a pocija, ha valamelyiket nem bírja. Aztán megszokásból így maradt. A főzeléket általában 2 napra csinálom, de ha nincs időm, vagy elmegyünk valahova, akkor üvegest szoktam adni neki.
2014. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszönöm én is a válaszotokat! :)
2014. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!