Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónapos babám még mindig...

8hónapos babám még mindig bukik, . ez normális?

Figyelt kérdés
nem csak ha szopik, hanem a szilárd kaját is.néha rögtön evés után visszajön egy pici, néha viszont 1 óra múlva ha iszik vizet akkor jön vissza valamennyi.félek hogy ez már nem bukás hanem hányás.a doktornőnek amikor mondtam azt mondta hogy majd lassan elamarad a bukás.
2014. okt. 9. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem még lehet normális is.

De ha nem lenne, ha pl. refluxos lenne, akkor sem csinálnának még vele semmit, ha a súlya jó és fejlődik szépen.

Az enyémnek is vissza vissza jön, ha sokat mozog kitolja a büfivel, bár ő még csak 7 hónapos, de nekünk is azt mondták, majd kiövi.

2014. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a súlya is aggaszt mert keveset gyarapszik.voltunk vérvételen, vérszegény.pedig szépen eszik
2014. okt. 9. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

mekkora a súlya?


Az én fiam most 9,5kg 7 ónaposan, de már lasabban nő, mint előzőleg. egnap beszéltem egy anyával és mesélte, hogy az övé is 10kg volt 7 hónaposan, de aztán 1 éves koráig csak 1,5 kg-ot hízott összesen. Lelassult és sokat is mozognak már ennyi idősen.

2014. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7,5 kg.66 cm, szopik és eszik . 8hónapra született 3kg-val.
2014. okt. 9. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

ha még kúszik-mászik a földön akkor normális!

Mindkét gyerekemnél akkor marad abba a bukás amikor már függőlegesben voltak tehát felálltak,mentek!Addig nyomódott a pocijuk a földön!

2014. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen sokat kúszik, és állandó mozgásban van.
2014. okt. 9. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!