Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap délután óta nem kakilt...

Tegnap délután óta nem kakilt a kiskutyám (8hónapos) ez baj vagy még normális? Evett már azóta kétszer de semmi.

Figyelt kérdés
Eukanuba allergiás kutyáknak való tápot kap mert diétáznia kell , tehát csak ezt eheti. Nem tudom mit csináljak félek hogy baja lesz.Nem fog bélcsavarodást kapni holnapig? Mert csak holnap tudom dokihoz vinni ha addig sem kakil.
2011. dec. 18. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még belefér, de azért nem vagyok benne biztos, várj meg még más véleményt is!


Ami biztos, hogy nagyon figyeld a kiskutyád! Milyen a közérzete, hangulata, eszik, iszik rendesen, játékos-e stb.. Ha levert, gyenge, nem eszik-iszik, akkor hívj fel azért egy állatkórházat vagy állatorvost!

2011. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a cikk leírja a bélelzáródás tüneteit. Bár szerintem teljesen normális lehet, hogy tegnap délután óta nem volt széklete, lehet valamitől kicsit lelassult az emésztése, ha semmi más tünete nincs, akkor nem kell vele most orvoshoz rohanni. Amennyiben holnapig vagy holnap se sikerül neki, érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, még ha semmi más panasza, tünete nincs.

2011. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:

A bélcsavarodásnak semmi köze a szoruláshoz. Ha látod, hogy guggol, próbálkozik de nem jön semmi, akkor beszorult.

Nálunk ilyen esetre bevált a szardinia tejjel. Tuti hasmaris.:))

2011. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na volt már kaki? :D

Akiteki is jót írt, meg talán a natur joghurt is segíthet, fellazítja a székletet.

2011. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt kétszer de csak akkorák mint a kisujjam.
2011. dec. 18. 20:42
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Valami olyasmit ehetett, ami megszorult benne. Én a helyedben kipróbálnám a hashajtó módszert.
2011. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!