Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnalban alszik el, mit...

Hajnalban alszik el, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, napi 2szer alszik kb fél órát, este 8-9 körül alszik el. Már 2.szorra csinálta, hogy elaludt 8kor és 10 kor felkelt, mintha a du-i alvásból ébredt volna, így fent volt hajnali 1ig. Szépen eljátszott, elvolt, csak én már nehezen bírom, éjjel is rengetegszer felriad, alul van már két foga... más is járt így?
2014. okt. 9. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam is csinálta ezt, kb 8 hós kora körül... Próbáltuk vissza altatgatni de 1-1.5 óra próbálkozás után feladtuk a férjemmel, kapcsoltam a gyerkőcnek kisvillanyt és magára hagytam. Persze ezt már a többedik alkalommal csináltuk mert már nem bírtuk. Így telt el 2-3 hét is.

Volt, hogy nem akart egyedül maradni és akkor volt sírás, 10-10 perceket hagytam sírni majd újra fel vettem, próbáltam én már mindent se semmi nem jött be, csak ez hogy fénynél játszatott és amikor elfáradt visszaaludt.

Egyszer csak elhagyta egy idő után, fogalmunk sincs hogy miért volt ez.

2014. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt irom nalunk, hogy volt(bocsi, h ekezet nelkulm irok) . Az en babam tapszeres volt , az sem mindegy, ugye... nekem is csinalt hasonlot... en ilyenkor kicsit kesobb tennem le aludni, akkro probald meg 9-10 korul letenni aludni. Az ok , h ebben a korban ketszer alszik napkozben, csak arra vigyazz, hogy a nappali masodik alvasa ne tartson tovanbb, mint du. 5 ora . Rengeteget voltam vele odakint (en voltam a bolond anyuka, mert megorultem otthon) es jatszoszonyegre is tettem, had fordulgasson, mozogjon... ismeros amit irsz, nyugi nem lesz altalanos, allandoan sakkozni kell,figyelni kell... nekem ez jott be, hogy nem hagytam delutan 5nel tovabb aludni... ja , ha megis felkel ejszaka, nem szabad a lampat felkapcsolni, ne szolj hozza egy szot sem!(sziuszeruen persze) , ne erezze, h nagy buli ejszaka fentlenni. Kitartas!!! mar 4 eves az enyem, de az elso evet sosem felejtem el :) :(
2014. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5 éves kora körül volt egy ilyen hónapokig tartó időszak. Felébredt 1 körül és legközelebb 4-kor aludt vissza. Én hulla voltam minden nap, pedig még a nagyobbikkal is kellett foglalkozni napközben. De túléltük, most már csak heti kétszer-háromszor ébred el éjszakánként és hamar visszaalszik.
2014. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sosem hagytam 5 után elaludni.. de érdekes, hogy nappal is rosszalvó.. ma még csak egyszer aludt fél órát.. az előbb elaludt két percre !!! és most játszik tovább, mintha órákat aludt volna, de akkor kicsit megnyudodtam, hogy nem csak nálam van ez így!
2014. okt. 9. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hós kislányommal ugyanez volt ezért visszaálltunk a 3x30 percre napközben ha esik ha fúj fél egykor leviszem egy félórára utána mint most is 4 körül kidől félórára és utána 8kor alszik reggel 8ig.kb 2 hétig tartott ami nálatok is van most
2014. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!