Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája külön szobába...

Akinek a babája külön szobába alszik becsukja este a szobaajtót? És milyen pozícióban alszik a baba? Van légzésfigyelőtök, ill. bébiőrötök?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én rálátok a mi szobánkból és eszembe sem jutna becsukni az ajtót !!

Én nagyon féltem a hason altatástól ,de mérlegeltem az sem jó ha bukik és attól fuldoklik !

Természetesen van légzésfigyelőnk !!! A bébiőrrel semmit nem érsz ,azt nem hallod ha bealszik !Használj légzésfigyelőt és bébiőrt ha messzebb van a szobád !

2010. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Születése óta külön szobában van az ajtót csak addig szoktam becsukni nála amig mi le nem fekszünk aludni(nehogy felébredjen a zörgésre)Légzésfigyelőnk 3 hónapos koráig volt(béreltük)A bébiőrt még most is használjuk!Napközben ha alszik becsukom nála az ajtót,bekapcsolom a bébiőrt és viszem magammal(pl.az udvarra)Nagyon hasznos! Mert mindjárt hallom ha felébred és nem kell 10 percenként megnéznem.Ilyenkor napoztam nyáron most meg megyek havat lapátolni stb.14 hónapos már.
2010. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csukom be az ajtót, az övét sem és a miénket sem, de amíg én le nem fekszem, addig azért csukva van az övé. Légzésfigyelőt használok, mikor pici volt akkor bébiőrt is, de az idegesített és a védőnőm rábeszélt, hogy higgyem el, az első mukkjára fel fogok ébredni. Így is van. Hason alvó volt amíg ringattam, most már elalszik egyedül, az oldalára szokott fordulni vagy hanyatt fekszik. Ha cicin bealszik véletlenül, akkor hasra teszem még mindig. Most fél éves.
2010. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jövő héten lesz 4 hónapos, a saját ágyában alszik, és vándorol össze-vissza. Újabban bemászik a pelenkázó alá. :) Becsukom nála az ajtót, mert nem tud csöndben aludni, na meg hogy ő se halljon minket. Ha valami nyűgje van, akkor úgyis meghallom, mert olyankor sír, és persze nem halkan teszi. Van légzésfigyelős bébiőrünk, és már csak a légzésfigyelő részét használjuk. Köbö a harmadik napon rájöttem, hogy éjszaka is nyöszög, morog, minden rezdülésére felkelek, mert hallom a bébiőrből. Pont elég volt a sírására felkelni.

Mondjuk szerencsések vagyunk, mert még nem volt 6 hetes, de már végigaludta az éjszakát. Reggel 6-kor én keltem fel (este 9-től alszik), majd visszafektetem, és 10-ig, fél 11-ig alszik.

Banyuci

2010. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
résnyire van nyitva az övé a mienk meg teljesen, van légzésfigyelőnk és hason teszem le de az oldalán alszik.Én a kezdetektől így tettem le pedig a védőnő mondta ne és koraszülött is volt de csak így tudott aludni.Semmi gond nem volt.most 10 hós
2010. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én becsukom rá az ajtót és elhúzom a függönyt h belássak . Kis villany is ég. van légzésfigyelőnk bébiőrrel, mindent hallok bármit csinál. Nem tom mennyi idős a babád. Azért két és fél hónapig vele aludtam a szobájában egy másik ágyon. Mászkál egész éjszaka az ágyában, általában oldalt alszik én a hátára rakom mikor lefektetem. Kb 2 hónapig tudtam kitámaszatni párnával, utána már elmozgott.
2010. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Négy és fél hónapos a babám, külön szobában alszik, mióta hazahoztuk.Van légzésfigyelőnk, a hátán alszik, egész éjjel ég nála a sólámpa, hogy belássak.Nyolckor alszik el, amíg mi fent vagyunk, be van hajtva, de nincs kilincsre becsukva az ajtó.Mielőtt lefekszünk kinyitom nála sz ajtót.A mi szobánk mellett van a szobája.Bébiőr nincs, csak egy éjszaka volt, de száműztem, mert panelban lakunk, és háromszor szaladtam át, hogy sír a gyerek, pedig édesdeden aludt.

2010. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!