Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Hogyan kezeljem...

Mit csináljak? Hogyan kezeljem? Kell orrspray vagy orrcsepp?

Figyelt kérdés
Kislányomnak aki 11hónapos, nagyon folyik az orra napközben, ha leteszem aludni akkor meg bedugul neki és 20-30perc után sírva felkel,sajnos visszaaltatni nem tudom és ez ráteszi a bélyeget az egész napunkra. Jön a foga is, először arra gondoltam azért lehet az orrfolyás, de ma rengeteget tüsszögött, így már nem vagyok biztos benne. Lehet hogy megfázott. Láza nics, egy kicsit kedvetlen és enni sem eszik semmi kanalasat, csak tápszert vagy hígabb tejpépet. Chamomillát használok, megviburcol kúpot is, de eddig nem sok hatása volt, pedig az első 4fognál nagy hasznát vettük mindegyiknek.
2010. jan. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ha leszivtad az orrat,akkor nasivin orcseppet cseppents neki beli.par nap es jobb lesz.kitartas
2010. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a baj,hogy szinte semmi nem jön mikor szívom...viszont egész nap folyik neki szépen lassan. Ma már vagy 50szer töröltem meg a nózit,már elrántja a fejét ha közelítek. Az az igazság hogy még sosem volt beteg, mégcsak náthás sem, ezért vagyok ennyire tudatlan az ügyben... Akkor majd cseppentek neki ha megjön a párom a szerrel, és meglátjuk mi lesz!? Köszönöm.
2010. jan. 23. 16:10
 3/3 anonim válasza:
Anyatej a nózijába sűrűn!fél óránként 3-3 csöpp. anyám is ezt csinálta velem!Én agamra most nasivin cseppentőt használok az nekem nagyon bevált próbáld a babán is!
2010. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!