Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Békéscsabán Baba bizományi...

Békéscsabán Baba bizományi van-e és ha igen, akkor ott, hogy működik, ha szeretnék eladni kisbabaruhát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Van több is!Pl: a Lencsésin, ha jól emlékszem (jobbról) a második tízemeletes földszintjén a hátsó bejáratok felől.Van egy másik kb 200 m-re tőle még, a garázsoknál.(A főútról befordulsz a tízemeleteshez és az egyik rögtön ott van az aljában, a másik egyenesen tovább.)Működik egy a Gyóni Géza utcában is.A center melletti új lakások alatt a Center parkoló bejárata felé.Ha jól tudom van még a Kazinczyn is,de azt nem tudom,hogy hol van.
2010. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Kazinczy-n most szűnt meg, többet én se tudok, mint az előző válaszoló.
2010. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szeretném kérdezni,hogy valaki tudja-e hogyan lehet elérni Nagy Tímeát??Ő üzemeltette Békéscsabán a Gyóni Géza utcán a baba bizit.Sajnos megszűnt és a beadott gyermekruháim nála maradtak mivel én elköltöztem Békés megyéből és ő nem értesített az üzlet megszűnéséről.Tudja valaki ilyen esetben hová lehet fordulni??Előre is köszi a választ.
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!