Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelövés babának Békéscsabán...

Fülbelövés babának Békéscsabán vagy Gyulán (esetleg ezek környezetében) hol lehet?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a kislányom, szeretnénk Neki fülbevalót, de ilyen pici babáknak nem sok helyen lehetséges a fülbelövés, legközelebb Szegeden találtam Tud valaki közelebbit?
2011. okt. 22. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Talán nem véletlen, hogy ilyen kicsi korban még nem vállalják. Neked miért olyan fontos, hogy kilyukasztasd a baba fülét? Bőven ráérne ez akkor amikor kicsit nagyobb lesz, pl óvodás és ő is akarja. Ráadásul nem tudom, hogy ilyen kicsi korban mennyire veszélyes pl az, hogy elfertőződik, begyullad esetleg...

És mellesleg a szúrás sokkal kevésbbé fáj és sokkal humánusabb a lövésnél...

2011. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ilyen fontos, mert így nem okoz neki akkora traumát, mint óvodás korban, akkor ráadásul küzdeni kell vele, lefogni, stb, az jobban megviseli. De amúgy sem ez volt a kérdés.
2011. okt. 22. 15:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy utána jártam, pont a szúrás fáj jobban, mert egyszer átszúrják tűvel, utána mégegyszer beleerőltetik a fülbevalót, ráadásul azzal bacit vihetnek bele, lövésnél egyből bekerül a steril fülbevaló, így nem fertőződhet el. Óvodás korban is begyulladhat, nem tudom miért írtad ezt. Egyébként is magánügyem, hogy mikor lövetem ki, ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, ne is írj, itt nem kötözködni kell.
2011. okt. 22. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

A kislányomnak megcsinálták 6 hetesen de nem lett egyforma, mert nagy a fülbelövő pisztoly.kivettük a fülbevalót, beforrt. Aztán 4 hónaposan megnézték és azt mondták, hogy hizzon még egy kilót, mert pici a füle. De nem tudom mikor kövik ki neki, mert az apja fülét örökölte ami nagyon pici. 9 éves fiamnak nagyobb füle van, mint az apjának

2011. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl óvodás korban szúrták, és egyáltalán nem volt trauma, mert anyukám úgy állította be, hogy milyen jó lesz, utána majd hordhatunk egyforma fülbevalót és vett is egyformát, így aztán kifejezetten vártam a dolgot. Mondták, hogy egy kicsit csípni fog, és annyi is volt. Tehát ha jól kezeled a szituációt, akkor nem kell lefogni.

Amúgy pedig a pszichológia mai állása szerint a ygerek számára azok a traumák a legjelentőebbek, amik 2 éves kora alatt érik. De te tudod.

2011. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt a honlapot néztem ki, csak ezek legközelebb Szegeden vannak. Nyilván minden anya a legjobbat akarja a gyerekének, csak ez így elég nehéz, hogy egyik helyen ezt, másik helyen azt lehet olvasni. Döntse el az ember melyik a jó döntés... :(
2011. okt. 25. 14:53
 8/8 anonim válasza:
Estilla kozmetika Békéscsaba, Gyóni Géza u. Rengeteg fülbevalójuk van !
2012. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!