Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen mozgás lehetett?

Ez milyen mozgás lehetett?

Figyelt kérdés
Lányom a hátán feküdt az ágyon, mire visszaértem a szobába ugyanúgy háton volt de teljesen keresztbe fordult. Szóval valahogy így a tengelye körül fordulhatott meg, vagy nem tudom de nem tudom ezt hogyan kivitelezhette, mert eddig csak oldalra fordult, ritkán hasra is de így még nem forgolódott. A lábával lökdöshette körbe magát? Arról hallottam hogy pár hetes korig van egy ilyen reflex, hogy "mászkálnak" az ágyban de a lányom már 13 hetes. Szerintetek?
2014. okt. 12. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém a kiságy rácsán támasztva löki magát körbe. 8 hetes. Simán belefér ez a mocorgás.
2014. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte az összes baba meglepi evvel a szülőket.A miénk miután egyszer megcsinálta a következő összes reggel keresztbe ébredt.A lábaival löki magát.
2014. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is. Egy időre abba hagyta, de tegnap megint keresztben volt, és már 3 és fél hónapos.
2014. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!