Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák...

Vannak itt olyan anyukák akiknek tavaly május végén született a kisbabájuk?

Figyelt kérdés
Miket csinál már a picúr? Nekem 8 hónapos a kislányom, de még nem igazán kúszik-mászik,max. forog, de ülni már egész biztosan ül, baj ha még nem mászik? (próbálom tanítgatni-hasra teszem stb.) hozzáteszem elég kis husis, ezért kicsit lustább!
2010. jan. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
baj ha március vége nekem oyan kiscsajom van-,?
2010. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam június elején született(11.-én).Kb egy hónapja mászik két hete felállt :)viszont sajnos ülni még csak támaszkodva tud.Ez nekünk kimaradt.Fogunk egy szál se ,de kínlódunk kegyetlenül.4800 grammal született most 9800g.Nekünk is van husi bőven:) szerintem ezért megy nehezen az ülés.Nyomódik az úszógumi:).Persze ez csak az én teóriám.Szépen lassan megtanulják amit kell a saját ütemükben.
2010. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám májusi, de hónap elején született.

Öt hós kora óta forog. Kúszik és tud mászni is már, de az még nem megy olyan gyors tempóban, mint a kúszs, így mászás közben átvált.

Egy hete feláll bármi mellett kapaszkodva.

2010. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom május 30-án született. Kb. 2 hete bújt ki az első fogacskánk. A kúszás az nálunk is abban merül ki, hogy forog körbe, ő inkább gurulva közlekedik. Hátról-hasra majd hasról-hátra és hipp-hopp már ott is van a kiszemelt helyen. Ülni még nem tud stabilan, csak segítséggel megy neki. Most kb. 7400gramm és 70cm, úgyhogy ő nem túl husis, bár nem is sovány. (anyatejes) Gagyarászni szinte napra pontosan akkor kezdett, amikor kibújt a fogacskája. Baba-mama ez már megy. Nagyjából ennyi, amit tud. :)
2010. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem május végi, június 3-án született a kisfiam. Forogni szépen forog, egyre ügyesebben kúszik is, főleg, ha meglátja a popsitörlő zacsit, rögtön érte akar menni, már négykézlábra is áll, hintázik, néha megpróbál így elindulni, de mindig leteszi a hasát. Ülni nem mindig tud, ha ültetem, akkor is inog még, nem stabil. Egy hónapja kezdte átaludni az éjszakát. Foga nincs egy db sem, pedig keményen nyálzik és rágja az öklét 3 hónapos kora óta.
2010. jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Fogunk nekünk is 2 van,még 5 és fél hónaposan bújt ki, gagyarászás megy állandóan baba-mama-tata-tetete-nem-nem-de-de-de nagy dumagép lesz úgy érzem:) a popsitörlő doboz nálunk is nagy kedvenc, minden pelenkázáskor meg kell szerezni:) Az alvás elég nyűgös, napközben max.3Xfél órát, éjszaka alszik akár 12 órát is, de van hogy óránként kér cicit..de én még nem aludtam egyben 4 óránál többet:)

Legyen sok örömötök babáitokban! Szép napot kívánok!

2010. jan. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!