Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinel milyen gyumolcs, zoldseg...

Kinel milyen gyumolcs, zoldseg valtott ki allergias tuneteket hozzataplalaskor? Repat probaljuk 3 napja 3oriasi piros pattanas az arcon lehet tole vagy veletlen egybeeses?

Figyelt kérdés
Milyen tuneteket okozott ez a gyumi,zoldseg?
2014. okt. 13. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem Volt Sem az eperrel,sem az epres joghurttal-fagyival-szörppel,de egyszer vettem epres tejberizst,attol piros pöttyös lett tetötöl-talpig.Az epertöl a mai napig semmi baja,Calciumot kell adni neki,ha kiüteses lesz valamitöl.
2014. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nálunk allergiás reakciót semmi nem váltott ki hál isten. Csak az almától fájt az elején a pocija.

Egy pár napig, hétig ne adj neki répát. És inkább védőnő, orvos véleményét is kérd ki.

Minden jót!

2014. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nyers sárgarépa levével kezdtem a kóstoltatást.

Semmire nem allergiás a fiam.


Szerintem véletlen egybeesés. A répa nem egy allergén zöldség. Legalábbis még nem hallottam répaallergiásról.

2014. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A répa magában nem is, viszont a sok vegyszer ami benne va, már annál inkább képes kiváltani akár allergiát is. Bár a pattanások nem valószínű, hogy attól vannak.
2014. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aaz en babamnak ket nagy voros folt lett az arca mindket felen, mikor eloszor repat kapott. Tutira attol volt. Vartam vele par hetet, mostmar megint kapja, mar nem pirosodik ki tole.
2014. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 5 hónaposan a hozzátáplálás kezdetén allergiás reakciót produkált az almára, meggyre, cseresznyére, sárgabarackra,őszibarackra szilvára. Evés közben a szemei körül az arcán vörös duzzanatok, foltok jelentek meg, a szemhéja ödémásodott, a szilvától még a könnye is ömlött. Pattanása nem volt, csak a foga miatti túlzott nyálzáskor.

Tulajdonképpen csak körtét, banánt, sütőtököt, és sárgadinnyét evett kb egy éves koráig.

2014. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!