Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros foltok a homlokan, ami...

Piros foltok a homlokan, ami van hogy teljesen elhalvanyul, alig latszik, majd egy ket ora mulva megint bepirosodik? MI ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 honapos par napja a homlokan megjelent egy par piros folt a homlokan ,de van hogy teljesen eltunik,majd ujra elojon.Volt mar,hogy kijott egy potty a homlokan ,olyan mintha megmarta volna magat,de tudtam,hogy nem es par ora mulva teljesen eltunt.Most tobb van ,este nagyon latszottak,reggelre eltuntek,most megint jonnek elo.Volt mar valakinek ilyen? Meg nem kezdtuk meg a hozzataplalast.

2014. szept. 5. 08:44
 1/3 A kérdező kommentje:
annyit szeretnek hozzafuzni,hogy pici apro pattanasok amiket ha megdorzsol,vagy ha olben van es hozzam dorzsoli a kis homlokat egybol piros foltos lesz.ha nincs piszkalva pl mikor alszik akkor nem is latszik
2014. szept. 5. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet alergias valamelyik etelre.De az is lehet hogy nem aza gond.Az én babámon is voltak hasonló kiutesek meg hozzataplalas elott is.Ez szokott lenni babáknak en kentem babaknak valo Biodermával,patikában vettem.Ettol elmult.Nem hiszem hogy gond lenne ahogy idosebb lesz tisztulni fog az arcocskaja es nem lesz foltos.Bár most nekunk megint kijottek 10 honapos babamon de nekunk ez most a fogzastol van.
2014. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csalánkiütés?

A kisfiamnak is volt, amikor még csak anyatejes volt, és (nagyon nehezen)kiderült, hogy a házitejtől volt, amit én ittam.

Az szokott előjönni, majd elmúlni magától, majd újra kijön, stb.

Nála általában akkor szopinál jelentkezett (akkor mindig és sok), de előfordult, hogy nap közben is kijött egy-egy.

2014. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!