Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babám hiába nyomja,...

5hónapos babám hiába nyomja, nem akar tudni kakilni. Mit csináljak? Valami megoldás gyorsan?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
segíts neki: nyomd te is
2014. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
glicerines kúp kicsit lazítja a székletét
2014. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki kis forralt vizet lehűtve,vagy kis almalé pár kanállal.Vagy hőmérőzés.
2014. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egy 5 hónapos baba nem székletel olyan sűrűn, és nemigen lehet szilárd a széklete, hogy ne tudná kinyomni...

max ha almával, vagy egyéb hasfogóval van hozzátáplálva.

székletlazító az őszibarack, paradicsom, facsart narancslé


hasfogó alma körte banán répa


ki van zárva, hogy talán nem bélgáz miatt erőlködik?

2014. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Minden reggel van szèklete ma nem volt mèg, most jött egy ici pici de elèg sűrű nem olyan mint amilyen lenni szokott

Ès sajna pont almàs barackos rizst ès banànt evett tegnap. Ràadàsul a rizs annyira bejött neki hogy jó nagy adagot megevett belőle nem gondoltam hogy bajt okozok...

2014. okt. 14. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:

a rizs nem is baj, az alma a ludas


írtam fentebb székletlazítókat

adj neki és nyugi


előfordul az ilyen

jobb, mintha tehéntejjel itattad volna...

2014. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. okt. 14. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pont hogy az almától tud kakilni a babám. Inkább a rizs a ludas. Előtte sokszor kellett a fiamat hőmérőzni, volt hogy az ügyeleten kötöttünk ki mert már 4 napja nem sikerült kakilnia és csak ordított, az alma segített. A pocak masszírozása megoldhatja a sürgős problémát, nekem egy dévényes gyógytornász mutatta hogy hogyan kell, és működik. Ha szemben vagy vele, akkor a jobb oldalon a pocakját masszírozod lefelé, ürül a végbél. Gyomor alatt masszírozd balról jobbra, illetve bal oldalon lentről felfelé, így jut el a cucc a végbélig. Óramutató járásával megegyező irányban. Nálunk amikor a kijárat felé masszíroztam, tehát a jobb oldalon lefelé, szépen folyt a sz..r a gyerekből ahogy nyomkodtam. Kb 10 perc után indult meg. A banán és a répa tényleg székletfogó.
2014. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként sikerült produkálni valamit délután 17.15 óta?
2014. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
[link] ez az a masszázs.
2014. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!