Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az esetben elvinnéd a...

Ebben az esetben elvinnéd a babádat az ügyeletben? ( Részletek lenn )

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos, 2 napja felkel éjfél előtt és csak sírdogál, később üvölt is. Fogára gyanakodtunk, mert még nincs, de tegnapelőtt kapott panadolt éjjel...de semmi. Ma ezt ugyanígy eljátszotta, most nurofent adtam neki, kb. 2 óra múlva elaludt. Meg van fázva, nagyon csúnyán köhög, láza nincs. Tegnap este volt egy kis hőemelkedése. A mi doki nénink az ügyeletes, ezért gondoltam, hogy leviszem.
2010. jan. 24. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irány az ügyelet! A köhögés nem a fogzástól van. Nem lehet hogy a füle fáj? Azért kel fel éjjel. Inkább mondja a doki hogy felesleges volt mint hogy valami baja legyen.
2010. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemsokára itt az apukám, és akkor levisszük. A férjem dolgozik, babakocsival meg nem indulnék útnak. A füléhez nyúlkál, de ha álmos, akkor is van, hogy a füléhez nyúl. Tegnap én megnyomtam neki, nem túl erősen, de nem sírt. Még azt felejtettem el, hogy éjjel mikor felveszem egy darabig jó, de ha vízszintbe kerül, azonnal sír. Ez mitől lehet? A felvevést is úgy értsd, hogy függőlesbe, ha egy picit eldöntöm ordít.
2010. jan. 24. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg a foga.A füléhez nyúlás a fogzás egyik jele.szerintem a napokban áttöri az ínyt.ilyen volt nálunk is.nálunk 1 hét rossz alvó éjszaka volt,sok sírással.De azért a mivel köhög vidd el a dokihoz.De ha nincs láza nagy baj nem lehet.de mondja ezt inkább ő.majd írd meg mi lett vele.
2010. jan. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért sír vízszintben, mert be van dugulva a kis orra biztos, vagy pedig a köhögési inger miatt.

én is elvinném, főleg ha a ti orvosotok van ott.

biztos ír neki fel vmi köhögéscsillapítót éjjelre, pl. sinecod.

2010. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Voltunk dokinál, mind a 2 füle be van gyulladva. Holnap elküldött minket a gégészetre. Semmi gyógyszert nem írt fel, gondolom azért mert szeretné ha látna a doki. Remélem a gégész után ír fel valamit, mert holnap már nem kaphat panadolt, az lesz a 3-ik nap. Azt mondta 3-szor egy kávéskanálnyi Calcium, orszívózás, orcsepp és panadol. Meg figyeljem a lázát.
2010. jan. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!