Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babám csak...

5 és fél hónapos babám csak jobb oldalra fordul, már lassan 2 hónapja, valamit hasról hátra ( azt a bal oldalra) Mennyire baj ez, hogy csak 1-1 oldalát használja?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag nem jó. Főleg, hogy 2 hónapja nem kezdte el használni a másik oldalt (én is ezt figyelem águs szemekkel, az én kislányom 3,5 hónapos). Érdemes lenne megkérdezni a gyerekorvost. Esetleg izommerevsége van. Gondolom tornáztatod, és forgatod mindkét irányba.
2014. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használja a másik oldalt, csak akkor amikor hasról hátra fordul. akkor a bal oldalára fordul. Ezért nem értem.
2014. okt. 16. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, a védőnő megnyugtatott, hogy sokan kezdik így, majd rájön, hogy a másik irányba is lehet forogni. Egyszercsak, mintha mindig ezt csinálta volna, forgott arra is. Nálunk is kb. 2 hónapba telt, viszont sokkal később kezdett forogni.
2014. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnélek megnyugtatni. A kislányom ugyan így volt, nagyon sokáig csak egyik oldalra fordult. Ő 6 hónapos volt, mikor elkezdte használni a másik oldalát is, addig csak jobbra fordult. Szerintem bizonytalan volt a bal oldalában, legalábbis én ezt gondolom, mert arra sokkal bátortalanabbul indult, de gyorsan behozta a lemaradást :-) Most 7 és fél hónapos, és nincs egy perc megállása sem :-) Forog jobbra balra, kúszik, tolat, amit akarsz, úgyhogy szerintem ne izgulj.
2014. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!