Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is igy szenved? 31 hetes...

Más is igy szenved? 31 hetes vagyok és sajnos alig birok aludni! A bal felemen zsibbadok, a jobb oldalamon nyomom a bordám a hátamon ha alszom akkor meg nem kapok levegöt! Mit csináljak? Pedig még van hátra egy pár hetem!

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg félülő helyzetben aludni. Tegyél a hátad mögé egy nagyobb párnát és jól polcold fel magad SS Igen, sajnos az utolsó hetek igen nehezek alvás szempontjából.. Ha esetleg majd leszáll a pocit, akkor legalább a levegővétel kicsit könnyebb lesz. Kitartás! Már nem túl sok van hátra:)))
2009. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34 hetes vagyok, de hetek (vagy inkább hónapok) óa nem tudam egy éjszakát sem végigaludni.

Kb én is a 30. héttől szenvedek egyre jobban, már ami az éjszakát illeti.

Igyekszem magas párnán feküdni és én éjszakára is felteszem a lábamat egy díszpárnára. A szopipárna kicsit javított a dolgon, de így is felébredek kb. 3 óránként.

Próbáld meg ezt a félig ülő helyzetet, talán beválna.

2009. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én még csak 20hetes vagyok,de kb 1 hete én is szenvedek,nem birok aludni,bal oldalon én is zsibbadok,jobbon állítólag meg háton nem jó aludni,bár a hátamon amúgy sem tudok,de a jobb oldalamon igen,legalább is eddig tudtam:(
2009. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 34. hetes vagyok, nekem is ez a gondom, viszont ez a félülő helyzet sem jön be, akkor meg a derekam és hátam fájdul meg.. én egész éjjel forgolódok, viszont ha oldalt fekszek a két térdem közé teszem a takarót v. párnát, úgy kényelmesebb.
2009. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bástyázd körbe magad. Ha van szopipárnád, azt gyűrd a pocid alá, ha nincs, akkor mindegy milyen párnát Paplanhuzat is jó. Valami puhát tegyél a pocid alá. Nekem is a 30. hét körül kezdődött, hogy nyomott a pocim. Kaptam szoptatós párnát, azóta amiatt már tudnék aludni, csak sokat kell pisilni. :-)


36+1 hetes kismama

2009. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27. hetet kezdtem kb 3 hete hanyat fulladok,baloldalamon nyilal a haam jobb oldalamon a babámnak nem tetszik érdekesek az éjjszakák!Most ujjabban ha ülök és megtámasztom a hátam az sem jo érzés!
2009. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!