Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitseg, megijedtem.3 hetes...

Segitseg, megijedtem.3 hetes kisbabamnak hullamszeru-horpadasszerut erzek a fejen a jobb fule mogott egy ivben, ami megy hatra a buksijan. Ez a kutacs?

Figyelt kérdés
El fog mulni? Attol van, hogy hogy fekszik, vagy ahogy fogtam az elejen parna nelkul szoptatas kozben? Menjek vele dokihoz? Elore is koszi a valaszokat!
2009. okt. 20. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A kutacs a feje tetején van. Amiről Te beszélsz az nem az.

Nem kell megijedni.

Mutasd meg a védőnőnek vagy a dokinak.

Nyugi!!

2009. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babád fején a csontok még elég képlékenyek.Valószínűleg semmi baja.A kutacsa viszont a feje tetején van,és nagyon pouha,érzékeny.Arra vigyázz,hogy fürdetés,szopás közben ne sérüljön meg.Ez fontos.
2009. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom elképzelni, hogy hogyan is néz ki ez a "horpadás", de annyi biztos, hogy nem attól van, hogy Te megfogtad a kis fejét :)))) A babák nagyon kis strapabíró lények, attól, hogy megfogjuk, nem deformálódnak...csak gondolj a szülésre, mekkora helyen kell kipréselődniük és mégsem lesz semmi bajuk. Lehet egyébként, hogy még amiatt van, hogy szülés közben egymásra csúsztak a koponya egyes részei (ez teljesen normális) és még nem álltak vissza.
2009. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ilyen kicsi babák koponyacsontjai között a kötőszövetes összeköttetés nem olyan mint felnőtteknek. pont azért, hogy születéskor kicsit egymásra csúszhassanak és ki tudjon bújni. amit te itt leírtál, az szerintem egy ilyen születéskori összecsúszás eredménye, aminek semmi jelentősége nincsen és el fog múlni.
2009. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!
2009. okt. 20. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
anno én is megilyedtem ettől a jelenségtől, akkor vettem észre, amikor a karomon volt szopi közben a feje...mivel még nem érnek össze a koponyacsontok, a fej súlyától könnyen "eltolódhatnak" ez természetes, nincsen baja a babádnak!
2009. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!