Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ültetted fel a babakocsi...

Mikor ültetted fel a babakocsi támláját?

Figyelt kérdés

Nyilván a helyes válasz: ha magától tud ülni. Tudom. De most olyan gondban vagyok, hogy fekve a babám már sír, mert nézelődni akar, a 2. fokozat szintén szinte semmi, abból sem lát ki. A 3. fokozat meg már majdnem ülő, de egyszer próbaképp úgy vittem le, és abban meg jól elvolt, kilátott, nézelődött. Viszont még csak 4,5 hónapos és nem tud magától ülni, ellenben nagyon szépen tartja magát, nem zuhan össze.

Nagy dilemmában vagyok, azt csak nem csinálhatom, hogy amíg nem tud ülni nem viszem le sétálni, de azt sem akarom hogy berakom a fekvőbe és a végére már elkékül úgy sír benne :-/


2014. okt. 16. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a második fokozat is nagyon alacsony, tegyél a háta alá egy "keményebb" párnát. De akkor sem ajánlott 150 foknál magasabbra emelni. Ebben a szögben nem terheli a gerincét a súlya.
2014. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a 3. fokozat tartja a hátát teljesen akkor viheted úgy. Én kb 5 hónapos korába emeltem 1el feljebb mert sírt. Ha felemeltem akkor meg nem, azóta így megyünk most 8 hónapos. Igaz egyedül fekvésből nem tud felülni de viszont ha leültetjük órákig is tud ülni szép egyenes háttal.
2014. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordozó? Vagy nem olyan a babakocsitok amire rá tudnád tenni? Abból kilát és nem gond ha egy pár órát benne van.
2014. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem olyan a kocsink sajnos.
2014. okt. 16. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban legtöbb gyerek utál benne ülni. enyém is utált.Én megemeltem a támláját mert nem derékszögű és raktam neki játékokat a kocsira.pl szélforgót és azt nagyon nézte tök jól el volt utána s azóta is pedig tud ülni már de jobban el van fekve
2014. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!