Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy viselkedik ma a...

Nektek hogy viselkedik ma a babátok? Alszik?

Figyelt kérdés
Az enyém ma hamarabb is kelt és egyáltalán nem alszik. Ha el is alszik, olyan nyugtalan és hamar felébred. Látom, hogy fáradt, nyűgös, de csak veri magát a karomban is, sehogy sem jó. Van ma valami front vagy mi? Nálatok mi újság?
2014. okt. 16. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos a fiam, olyan mint máskor. Reggel 7-kor kelt, 9-11 aludt, aztán 2-kor elaludt és még most is alszik. :)
2014. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óóó, de jó neked! Nekem is így szokott aludni, de ma nem!!!
2014. okt. 16. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem sem alszik (ma se, tegnap se, tegnapelőtt se amúgy se túl jó alvó)
2014. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 20 és az 1 hós is fél délelőtt ordított csak. A pici az még OK, de a nagyobbik olyan szinten hisztizett is, h szörnyű.

Jön a hideg. Frontot érzik.

2014. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nalunk is bolondokhaza van ket napja:-(
2014. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon sokat és jól alszik. Az éjszakát most is végigaludta, de a nappal ma katasztrófa volt. Gyakorlatilag egész nap fent volt és ilyen talán kétszer volt eddig, amióta megszületett. Fogalmam sincs mi volt ma. 7 hónapos most.
2014. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, én is kikészültem tegnap és apa is, pedig szóltam, hogy készüljön mire jön haza. :) Nem aludt szinte semmit egész nap, semmi nem volt jó, csak verte magát, hisztizett. Este is felváltva hurcoltuk, de nem akart aludni. Nagy nehezen álomba ringattam és szerencsére aludt reggelig. Remélem ma már simább napunk lesz. Egyébként tegnap előtt és előtt sem volt az igazi, de tegnap volt a csúcspont. Biztos volt valami front vagy nem tudom, de nem szokott ilyen lenni.
2014. okt. 17. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos mi a ország másik felében lakunk, mert nálunk ma ért ide amiről tegnap beszéltetek! A fiam reggel 6 óta fent van és nem akar aludni!!! :)
2014. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!