Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti is észrevettétek,...

Anyukák! Ti is észrevettétek, hogy 1 év körüli babátok máshogy viselkedik veletek, és máshogy mással?

Figyelt kérdés
Olyan mint ha az akarata csak nekem szólna, mint ha tudná, hogy velem máshogy is lehet viselkedni, velem kiabálósabb...Létezhet ilyen?
2013. ápr. 7. 04:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezhet. Az én fiam is egy éves. Néha sikítozik velem, olyankor én is utánozom azokat a hangokat amiket kiad, aztán elkezd nevetni. Apjával egészen másképp viselkedik mint velem, hiába szól rá, nem érdekli, ha én nézek rá csúnyábban akkor visszavonulót fúj (már ha éppen kedve van hozzá.Mit csinál a gyereked konkrétan?
2013. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mondja, hogy nemnemenem:)))És kiabál velem, akaratoskodik...Olyan mint ha nézné, hogy nálam mit ér el...sajnos az apja egyből ad neki mindent ha ezt csinálja, én meg nem, és olyan mint ha próbára tenne....
2013. ápr. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!