Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedik, mennyit...

Hogy viselkedik, mennyit eszik, alszik 1-2 hetes babátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
????? eszik alszik :):):) semmi mást nem csinal :)még nem olvaslexikont
2012. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy!!!


Arra gondoltam, mennyit és meddig eszik, meddig alszik, nyűgös-e, mennyit sír, mikor stb...

2012. nov. 8. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:

2,5-3 óránként 60-100gr-ot szopizik,a végén elalszik,és másfél órát szundikál.Nyögdécselve felébred,nézelődik,rugkapál.Van amikor bukik.Amikor már egyre hevesebben rugkapál és letelt a nagyjából 2-3 óra idő az előző etetés óta,akkor tudom hogy ujból éhes.Ekkor a másik ciciből szopizik,és legtöbbször el is alszik rajta.

Így megy ez egész nap.Este fürdés 7körül,szopi,10-kor szopi,éjjel 2 körül,majd 5 körül.Tehát éjjel 2szer kel.Mindig visszaalszik szopi után,nem hasfájós,kapja az infacolt.

A te babád is így "működik"?

2012. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A milyen 3óránként evett 60-90gramm tápszert,néha szopizott is nyugtatásképpen.És egész nap orditott,mert kézben akart lenni.Azóta már 1hónapos múlt,ha álmos az ágyába tesszük,10perc alatt max kisirja magát és alszik,mint a bunda 3-5 órát.ÉS olyan 3hetes kora óta pedig kihagy egy étkezést már és alszik este 7-8tól reggel 3-4ig.Elsőnek 60,majd 90-100,utána 100-120,most meg 120-140 ml-t eszik.De mióta alszik éjjel 8 órát,csak keveset hizott.Előtte pedig 3 hét alatt 1kg-t.Már sokat mosolyog,bár gondolom még nem tudatosan.Szépen tartja a fejét és pár napja a nyelvét nyújtogatja és csattogtatja.És ha nagyon sir és felvesszük,utána fogja és kinevet minket egy óriási mosollyal.
2012. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én kislányom eleinte éjszaka sohasem akart aludni, pedig a kórházban egy angyal volt. Valamelyik nap este 4 órán keresztül sírt. 2 napja pedig minden délután fenn van, legalább 1 órán át... Nézelődik és sehogysem lehet elaltatni. 3-4 óránként etetem, amikor ő ébred. A mennyisége változó: van, mikor elég neki 1 cici (de hogy mennyiségre mennyi, nem tudom), délután ált. 2-t kér, ill. éjszaka. Este 8 körül fürdetjük, szopi, éjfél körül ébred, szopi, hajnali 4 körül újra... és így tovább.
2012. nov. 8. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hhihi nagyon kópék ha felvesszük akkor nagyon tud mosolyogni. 70-90 ml eszik kb a mérleg nincs a toppon. Délutánra akad ki akkor sírdogál. Irány a hordozókendő ott elvan bóbiskol. Nem adok teát nem bukik szerencsére, híg a széklete, hasfájástól nem sír vagy nincs a Coliefet adjuk neki, fürödni utál akkor bömböl már alig várom hogy a macis székbe belenőjön.
2012. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!