Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tejpépet most kezdek el...

Ha tejpépet most kezdek el neki adni, akkor azt is fokozatosan kell neki adni vagy abból adhatok rögtön olyan mennyiséget amit megeszik?

Figyelt kérdés
Tehát itt is először kóstoltatni kell, majd másnap többet és így fokozatosan, mint az almánál vagy a baracknál vagy adhatom rögtön azt a mennyiséget, amivel jól lakik? Melyik tejpép a jó? Nálatok melyik jött be?

2014. okt. 17. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg fokozatosan, de nem kell annyira apránként emelni az adagot, mint a gyümölcsöknél. Elsőre én a leírt adag 1/4ét csináltam meg, annak nagy részét meg is ette. Másnap 1/3ot. 7 hónapos, egy hónapja adom neki, most a teljes adag 2/3át eszi meg egyszerre. Többet kipróbáltam, mind jó volt eddig (Milupa, Alete, Hipp). Azt figyeld,h cukormentes legyen.
2014. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig evőkanalanként növeltem nem volt gond.Sinlacot és milupa gabonásat és nestlét használunk többitől fájt a pocija
2014. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!