Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jo mesekönyvek vannak...

Milyen jo mesekönyvek vannak (cimeket), amiben sok mese van és ami inkább képes és kevés szöveg van benne, hol tudok ilyeneket olcson venni pécsen? Hol tudnék nézni olcso uj járokát, a hálosat, akár a neten is rendelnék vagy pécsen hol?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem milyen mesekönyvet vegyünk hogy jo sok mese legyen benne és ne legyen drága,láttam 1-2 öt horror áron.A járokát is sokallom kicsit 20 körül az sok nem?Légyszi irjatok ha tudtok segiteni!
2008. aug. 12. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szeptember 7-én lesz bababörze, mi ott fogjuk megvennia a pelenkázót, a babakocsit, használtan. Nagyon sok minden szokott ott lenni, mesekönyv és járóka is, ha tudsz érdemes oda kimenni. Viszont ha nem ér rá addig, esetleg nézz körbe a vásárban vasárnap.
2008. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiammal 2 hónapos kora óta minden nap a VUK-ot nézzük Dvd-n mert ott kevés a szereplő és aranyos hangok vannak. Persze a lövöldözős részeket átugorjuk. Nagyon élvezi.
2008. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy pár mesekönyv cimet irjatok amibe sok mese van,olvasni szeretnék belöle a babámnak.Nem találok az alexandra webáruházban,nagyon sok van cim szerint könyebb lenne.
2008. aug. 12. 13:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bababörze jo ötlet,már voltam és tényleg jo cucok vannak,határeset mert lehet hogy adigra korhgázba leszek vagy már hármsan leszünk?!De ha tudok megyek,csak gondoltam máshol is megnézem mert igazán ujat szeretnék föleg járokábol!
2008. aug. 12. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:

ezeket nézd meg:


járóka:

[link]



könyvek:

[link]


[link]


remélem tudtam segíteni

2008. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad hány éves, hónapos gyermeknek szeretnél mesekönyvet. Én úgy gondolom, jobb a gyermekeknek ha saját fantáziájuk alapján képzelik el a mesét, ezért én nem szoktam képeskönyvből mesélni.

Ha egészen pici gyermeknek szeretnél mesekönyvet, szerintema a legolcsóbb megoldás, ha néhány közös fényképet lelaminálsz és befűzöd, így az ő kis életéről tudod a meséket alkotni.

ovisok nagyon szeretik: Janikovszky Éva

Fésüs Éva Aranyhegedű ez a kedvenc mesekönyvem, kevés képpel:)

Szerintem ne ár hanem minőség alapján válassz. És semmiképpen ne nézess pár hónapos gyermekkel tvt. Neki a te hangodra mesédre amit te találsz ki, arra van a legnagyobb szüksége.

Egy óvónéni:)

2008. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!