Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pempers vagy Libero? Melyik a...

Pempers vagy Libero? Melyik a jobb? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Esetleg valamilyen egyéb márka? Köszönöm előre is! 37hkm
2014. okt. 17. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kiskorától kezdve a Pampers active baby-t használjuk, nem volt vele gond mostanáig. Éjjelre ez már nem elég, rendszeresen átázott neki a pisitől a peli, akkor is ha éjjel is pelenkáztam. Úgyhogy váltottunk "tentepelit", alvásnál a Libero comfort-ot használjuk. Másfél éves múlott!
2014. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nálunk Pampers Active Baby jött be, a Liberóból folyt minden. De szerintem gyerek-/alkatfüggő.
2014. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dm babylove pelus a legjobb szerintem. A Libero is jó volt, de a pamperst nagyon utáltam. Mindig kifolyt belőle minden. A többivel nem volt ilyen problémám.
2014. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a rossmann sajátmárkása vált be. Pampers állandóan átázott éjszaka, a rossmannos kibírja. (Kisfiam 5 hós és átalussza az éjszakát. Este 10-11-től reggel 8-ig.)
2014. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pampers active baby az abszolút favorit,mindkét gyereknél.Libero nekünk nagyon nem vált be,kemény, nagylányom kipattogott a DM-estől,az Aldis nagyon műanyag volt,egyszer anyósom hozott Berni pelust vhonnan,az se volt rossz.

MOst a kicsinél nemrég váltottunk DM-esre,mert nála csak éjjel használunk papírpelust,szóval nem viseli,folyamatosan,hogy kipattogjon tőle,de nem vagyok elégedett igazán 1 hete használjuk,3szor folyt ki a pisi.Szóval elsőre vegyél valamilyet ,utána meg próbálgasd,ha nem válik be:D

2014. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. okt. 18. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!