Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentek ma vagy voltatok...

Mentek ma vagy voltatok sétálni? Nagyon hideg van kint a sétához?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Megyünk majd délután, ha felébredt! Mi a legnagyobb hidegben is szoktunk menni, csak ömlő esőben nem. Fel kell öltözni, és akkor nem fázik. Ennyi. Itt szép napsütéses jéghideg van amúgy.

13 hónapos bébike.

2010. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is d.u. megyünk ki egy fél-egy órára, ha felébred. 14 hónapos.
2010. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is kimegyünk minden nap.Nekem a doki mondta,hogy nagyon fontos,hidegben,hóesésben is minimum 20-30 percet.

9 hetes

2010. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi most jöttünk be a sétából 4,5 hós gyerekemmel.Az ágyon tovább alszik a babó.Nekem egy kicsit fázott az arcom, így csak egy órát voltunk kint.
2010. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom most vitte a bébcit sétálni, 9 hetes. Csak egy fél órát ér még rá most, így hamarosan én váltom fel. Nekem sem árt egy kis levegőzés. Itt is napos jéghideg van. :o)
2010. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk is hideg volt 11-12között -3fok,de voltunk kint 50percet.megebédelt a csajszim és már 1órája alaszik(17hónapos).lehet d.u.is kiviszem legalább fél órára,úgy 5körül.nekem mániám a séta.:-D
2010. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Mi nemsokára lemegyünk egy kicsit, eddig főztem, ettünk....stb :)
2010. jan. 24. 15:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jöttünk föl, jó hideg van, de nagyon jól esett! 30-40 percet voltunk!
2010. jan. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!