Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lefejt anyatejet kiöntenéd...

A lefejt anyatejet kiöntenéd vagy odaadnád 2 év körüli gyerekednek?

Figyelt kérdés
Fagyasztani nem szeretném, mert a nagyobbik gyerekkel is úgy jártam hogy 30 liter lett lefagyasztva de egy korty sem kellett neki.
2014. okt. 17. 21:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szóval 4 hetes a kisfiam és fejem a tejet szaporítás miatt, és ma például nem kellett pótolni és azt a tejet öntsem ki vagy odaadhatom a két éves kislányomnak pohárból.
2014. okt. 17. 21:51
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Tudod, hogy mennyien szeretnének anyatejhez jutni ? Ha az anyatejgyűjtő állomásnak (ha van még ilyen) nem kell, akkor inkább érdeklődj a környezetedben, biztos találsz olyat, aki örömmel venné és egy másik csecsemőnek segítenél.
2014. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám anno főzeléket és más hasonló ételeket készített belőle, nálunk is hasonló helyzet volt, másfél évvel fiatalabb a húgom nálam, és ő egyszerűen nem szerette az anyatejet.
2014. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha megissza, nyugodtan.
2014. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
simán odaadnám, ha elfogadja, persze! csak jót teszel vele :)
2014. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek a 2. hozzászólóval!!
2014. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Megpróbálnám olyannak adni, akinek szüksége van rá.

2 évesnek nem adnám, már nem neki való, ennyi erővel megihatnád te is.

2014. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Én is ezen gondolkoztam. Igaz, nekem már elmúlt 3 éves a nagy, de minden reggel iszik kakaót. Mi lenne, ha anyatejből kapná? Egyenlőre én csapba fejem :-( Nem kell senkinek a környezetemben, leadó meg nem szeretnék lenni, mert egy csomó vizsgálat kell és sokszor nem vagyunk itthon.
2014. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

ha nem leadó az anya, nincsenek előre megcsinálva a vizsgálatai, nem adhatja le a tejet.


A védőnőd esetleg tud segíteni, hogy közvetlenül valakinek adjál belőle, de én a helyedben akkor is fagyasztanám és a főzelékeket stb. azzal csinálnám.


Én tápszerrel kevertem ki a főzeléket, tejberizst, tejpépet, gabonapépet az elején, mert nem volt tejem.

2014. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Ja és a 2 évesemnek már nem hiszem, hogy odaadnám, nekik már a szoptatás is (aki még ennyi időset is szoptat) a lelki része miatt van és nem a tej tápértéke miatt.
2014. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!