Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a kislányom, eddig...

8 hetes a kislányom, eddig Milupa Aptamil Prev. HA tápszert kapott, de úgy tűnik nem ízlik neki. Most a védőnő javaslatára kipróbáljuk a Beba start aktívot. Ez finomabb tápszer? Szeretik a babák?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem két kisfiam van és mindkettővel kellett a tápszer.

Beba H-A-t ettek nagyon ízlett. kóstold meg! Nekem a Milupának volt egy kis kesernyés utóíze. Valószínű,hogy ezért nem szerették a fiúk. A Nutrilon pepti meg olyan tömény volt. A Beba H.A. kellemes édeskés kicsit talán vaníliára emlékeztető. ( Még kávéba is finom, mert a maradékot oda használtam el mikor már nem kellett)

Nekem a Milupa úgy tűnt hamar romlik ha kint marad szoba hőmérsékleten a hűvösben. A Bebá-t kánikulában is kint lehet hagyni kb 1 órát és nem romlik., Persze ha sok marad és később oda akarod adni érdemes ezt is hűtőbe tenni.

Remélem segítettem. De egyénként tényleg kóstold meg, mert a te szájízedhez hasonló a gyerekedé is.

Én még az antibiotikumot, más gyógyszert s megkóstolom mielőtt beadom a gyereknek.( Ha kell)

2008. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nekem már újszülött kortól kell adni kiegészítésként tápszert és a kórházban a Beba-t adták, ez nem ízlet a kislányomnak, sőt sűrűn ki is rókázta. A gyerekorvostól kértem másik fajtát ez a Humana SA start volt és most pedig a Humana HA1-t kapja és ezt imádj. Igaz én csak este adok neki . / hetes.

A gyerekorvos is azt mondta, hogy több szülő panaszkodott, hogy nem eszi meg a gyereke a Bebát.

2008. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nekem már újszülött kortól kell adni kiegészítésként tápszert és a kórházban a Beba-t adták, ez nem izlet a kislányomnak, sőt sűrűn ki is rókázta. A gyerekorvostól kértem másik fajtát ez a Humana SA start volt és most pedig a Humana HA1-t kapja és ezt imádja. Igaz én csak este adok neki . / 6 hetes.

A gyerekorvos is azt mondta, hogy több szülő panaszkodott, hogy nem eszi meg a gyereke a Bebát.

2008. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!