Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes kisfiam szerintem túl...

2hetes kisfiam szerintem túl sokat van ébren. Vagy délelött vagy élután, de 4órát is fenn van egyhuzamban. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
nem sír, csak úgy elnézelődik.de többet kellenne aludnia, nem?
2008. aug. 12. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól érzi magát, márpedig azt irtad hogy nem sír csak nézelődik, akkor szerintem nem baj hogy nem alszik olyan sokat, kicsit valószinüleg ő is kiváncsiabb mint az átlag babák, nálunk is igy volt, van még ma is mi már 4 hósak vagyunk, de már hozzászoktam, viszont az éjszakát végigalussza már 2 hónapja.ugyhogy ne aggódj ugyis elalszik ha fáradt, ha meg nyűgs akkor egy kicsit ringatod és hamar elalszik
2008. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen mikor kezd fáradni akkor kicsit sírdogál, elringatom, elalszik, de hamar felébred.és akkor lehet fél órát-órát is nézelődik, aztán megunja.megint altatás és kb, ha félórát alszik ,újra kezdődik...
2008. aug. 12. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!nálunk is ez megy a rosszabb ha éjjel is ezt csinálja ma is ez volt,hogy a fél négyes etetés után kipattant a szeme és csak nézelődött a babhordóban ha letettem aludni sírt...elvoltunk így 5ig..olan lettem mint akit kimostak,de gondolom ismerős a dolog..

4hetes baba mamája-én mondjuk nem aggódom,mert ők is olyanokmint mi csak többet pihennek.

2008. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 2,5hónapos babám az ejszakákat is beleértve max 9 órát aludt összesen. Nyugi, ő ilyen. :)
2008. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen. Már a kórházban megilyesztett, azt hittem egy ujszülött eszik-alszik, ehhez képest ő egész nap nagy szemekkel nézett rám. Azóta is napközben alig alszik, max 2X fél-egy órát. Éjjel viszont alvás van 20-tól reggel akár 7-ig is. (de általában 4-6 között kell enni egyszer).

Vannak viszont napok, mikor bealszik, ilyenkor szinte egész nap alszik, 4 óránként felkel szopni, és alszik tovább... Gondolom ilyenkor bepótolja:-))

Szerintem ne aggódj , nem vagyunk ezzel egyedül. A baba tudja, mire van szüksége.

2008. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!