Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normalis hogy 5 hos...

Mennyire normalis hogy 5 hos lanyom meg mindig brutalisan hasfajos, pukizasok elott visit vagdalozik?

Figyelt kérdés
Az osszes letezo cseppet kiprobaltuk,maradtunk espumisannal minden tapszerbe kap cseppet es igy is visit pukizas elott.ejjel a legborzasztobb. Heti szinten viszem dokihiz,gasztroshoz mindig jok az eredmenyei szeklet,ver.tapszert tobbet probaltunk,most feherje mentesen vagyunk.felek ez mar nem normalis es komoly baj van.repat adtam par napja,mind kijon a pelusba.
2014. okt. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A nevelt fiam ugyanilyen volt. A ferjem es a volt elettarsa mar mindenfele orvoshoz vittek, azt hittek beteg. De ,,csak'' hasfajos volt. Nem akarlak elkeseriteni, de 8 honaposan mult el neki. Azota mar 9 eves, egeszseges fiucska.
2014. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabi86 ***** válasza:
Nálunk is fájt még a hasa(nem olyan durvánmint az elején) meg szorulásos is lett 4 hósan.hozzàtàplàlàsnàl a hüvelyeseket én pl 1 évesen adtam a tojással is csínjàn kellett bànnunk,de most 16 hós múlott és màr nem fáj neki semmitől sem.
2014. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést. Szintén 5 hós a lányunk, még mindig hasfájós, de legrosszabb éjjel. Nem alszik 20-40 percnél többeket, akkor felsír, vissza kell ringatni, simogatni. Tekereg, nagyon bántják a pukik.

Én csinálom 4. hete a tejmentes diétát, mint utolsó mentsvár, de 2-3 hét alatt kellett volna elvileg hatnia, szóval még adok pár napot, mert nem lett jobb a helyzet.

Mi is nagyon el vagyunk keseredve, nem alszom 3 hónapja többet napi 3-4 óránál, azt is sok kis részletben :(

Mi is vittük ide-oda, gasztroshoz, dokihoz, UH-ra, minden rendben, "csak" hasfájós...:(((

2014. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem még csak jövőhéten lesz 3 hós a lányom, de tudom mit érzel, mert ő is hasfájós. Születése óta. 5 féle tápszert próbáltunk és most az utolsó kezd beválni. (Nestlé lactogen harmony) Ettől van kaki minden nap, bár most pont nem volt egy nap megvolt az eredménye, mert egész éjszaka tekeredett..Mi is epumisannal maradtunk. Még ez ami talán enyhít valamit. Kezdek félni a példátokat olvasva...kitartást tudok kívánni!
2014. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!