Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos a kisfiam, szerintem...

9 honapos a kisfiam, szerintem csak megszokasbol kel ejfel korul, majd hajnali 4 korul? Hogy kell nem brutalisan leszoktatni errol? Vam akinek bevalt vmi modszer?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom megcsinalni, hogy hagyom orditani. Valami mas otlet??
2010. szept. 27. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszik ilyenkor? Iszik? Vagy simi/cumi és alszik tovább? Mennyit alszik nappal? Mikor kel fel az utolsó alvásból? Mert ha 6 után, és nyolckor leteszed, normális, hogy négyóránként felkel. Akkor is normális, ha nem eszik nappal eleget, amit éjjel pótol. Akkor rossz szokás, ha eleget eszik nappal, viszonylag átlagosan alszik, pl délelött és délután 1,5-1,5 órát és öt-hatig max fel is kel délután. ???
2010. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen h megszokásból kel fel, keresd meg az okát. lehet éhes vagy szomjas , de oka biztos van amiért felkel.
2010. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kisfiam 11 hónapos koráig kelt éjjel enni.nem is igazán evett,csak dudlizott,de muszáj volt odaadni neki a cicit,mert addig nem volt hajlandó visszaaludni.ugy 8-9 hónapos lehetett mikor este a vacsi elött kb 1-1,5 órával adtam neki főzeléket.már aznap az első ébredés elmaradt,de még akkor is 5 körül kelt enni.sajnos azt már csak akkor hagyta abba mikor már teljesen elapadt a tejem.igaz reggel egyből neki kellett adnom a tápszert(1 éves kora után kakaót már),mert olyan éhesen ébredt.kb 1 hete már azt is elhagyta.nem kell a reggeli kakaó hanem ébredés után 1 órával eszik először.

próbáld meg esetleg még egy étkezést beiktatni este felé.hátha az segít egy kicsit.

2010. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 9 hónapos. Hozzá kell tennem , hogy születése óta tápszeres. 6hónapos koráig felkelt 2 majd 5 óra körül enni. Akkor a Védőnő ránk szólt , hogy ne etessük éjszaka, szoktassuk le róla. Ő is a "hagyuk sírni" módszert ajánlotta. Még az nap a tanácsadáson új tápszert kapott, rögtön aludt 5-ig.Ez most már kitolódik fél7-7 re, este 8-tól. Szerintem nem lakik jól este és ezért nem tud aludni. Vagy ilyen típus, és majd az idő oldja meg az éjszakai alvás problémáját.
2010. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigieket. Ugy latom eleget eszik, minden kajanal o jelzi, hogy nem ker tobbet. Nagyon jo evo. Mar nem szopizik.

Reggeli: 7 korul. 210 ml tapszer

Tizorai: 10kor tejpep, gyumivel, vagy weetabix tejjel.

Ebed: 13kor, fozelek, hussal

Uzsonna: 4korul. gyumi, joghurt, tejpep, kekszes cuccok, mikor mi.

Vacsora: 6kor, ebedrol ha maradt,fozelek.

Lefekves elott 8kor megint 210 ml tapszer.

Nem tunik soha ehesnek, nem bir tobbet enni.

Aludni delutan alszik 2-4 ig. Mostanaban hagyta el a delelottit. Szoval nemtom. Ha ejjel felkel, enni ker. Ez teny, de mi van, ha napkozben nem fer bele tobb??

2010. szept. 29. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!