Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A külön szoba megoldás lehet?...

A külön szoba megoldás lehet? Van olyan, akinek ez bevált?

Figyelt kérdés

13 Hónapos a fiam. 6 hós koráig átaludta az éjszakát. Utána szinte 10-10 perceket aludt éjszakánként. Visított, mint akit nyúznak, próbáltunk mindenféle homeós cuccot, doki által írt dolgokat, de nem használt. Nappal 2 x 1 órát aludt.

Ma átkerült külön szobába, ahol semmi elektromos kütyü nincs, se zaj, sötét van, és nappal egyhuzamban 4 órát aludt. Azon gondolkoztam, lehet, hogy a sok elektromos cucc zavarta?

Szerintetek elképzelhető, hogy fog aludni éjjel? Már másfél órája alszik.


2014. okt. 19. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ti zavartátok. Mi is sokáig együtt aludtunk a fiunkkal, ő is sokat ébredt, és egyszer, amikor egész éjjel nem tudtam aludni, rájöttem az okára. Ahogy fordult a férjem az ágyban, vagy horkantott, köhintett, arra ébredt a fiunk. Külön költöztünk, azóta jobban alszik, bár még mindig ébred, de messze nem annyit, már csak enni kel, vagy ha tuning autó megy el az ablak alatt, esetleg beveri a fejét.
2014. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, apukája úgy horkol, hogy néha azt hiszem, medve.
2014. okt. 19. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az elektromos dolgok zavarják, hanem hogy nincs nyugodton, ott vagytok körülötte és ingerek érik, nem véletlenül kell minden gyerknek külön szoba.
2014. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor az ő ajtaját és a ti ajtótokat nyitva hagyjátok, hogy halljátok őt? És egyből mentek, ha sír?
2014. okt. 19. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csukva vannak a szobaajtók /a kisfiunké, valamint a mi hálószobánk ajtaja is/, viszont bébiőrön keresztül azonnal halljuk, ha felébred, és minket hív.
2014. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is bébiőr volt.
2014. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nyitva hagytuk az ajtókat, mert a légzésfigyelő ha megszólal azt nem jelzi a bébiőr (2 hónapos korában 2szer is jelzett éjszaka a légzésfigyelő és sajnos nem tévesen).

Szóval mi csak a légzésfigyelő miatt hagyjuk nyitva az ajtókat. Az én fiam is azóta alussza amúgy végig az éjszakákat amióta külön szobában van, apuka úgy horkol mint egy zetor.

2014. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ti zavartátok őt inkább. Én se birok aludni ha a gyerek egy légtérbe van velem,minden egyes fordulására felkelek.Ha mellettem volt családi látogatásnál,óriási ágyon is állandóan összerugdosott,fejemre ült,lábam közé mászott stb stb stb.És csukott ajtónál alszik,mert kicsiként a lábával dörömbölt altatásként,most meg fél éve,másfél éves korától a fejét veri a matracba és nagyon idegesítő.Egymásra nyilik a két szoba,én rettentő rossz alvó is vagyok,így nem kell se bébiőr,se semmi.
2014. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!