Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerre, szédülésre van...

Hányingerre, szédülésre van megoldás, valami bevált praktika?

Figyelt kérdés
Második babámat várom és az első terhességemnél nem voltak rosszulléteim,semmi bajom nem volt. Most viszont annál inkább. Még csak hat hetes vagyok,de a hányinger,szédülés megnehezíti a dolgomat,főleg,hogy közben itt van az egy éves kislányom és sokszor érzem azt,hogy kidobom a taccsot,de mire eljutok a wc-re már enyhül a dolog. Nem panaszkodom,nem arról van szó,ez a terhességgel jár,tisztában vagyok vele,csak mivel az elsőnél nem voltak ilyen tüneteim,így nem tudom milyen praktika létezik az enyhítésére. Megköszönöm a tanácsokat! :)
2013. okt. 28. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem vált be sajnos. Itt vagyok 18 hetesen és még mindig szokott hányingerem lenni. Boldog babavárást :)
2013. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a citromos víz segített. Illetve néhány korty kóla - de a citromos víz jobb volt.
2013. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem a narancs nagyon jól bevált! 18 hkm.
2013. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom őket,hátha nekem is bevállnak. :)
2013. okt. 28. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!kettessel egyetértek, citromos víz kóla ,főleg a kóla ami nekem is segített,kb addíg amíg megittam.:/

Naranccsal óvatosan,szerintem nem mindenkinek jön be,nekem pl olyan savat csinált,hogy ha azt ettem,aznap többször hánytam.

piritóst,kiflit ettem még ami segített és én csak feküdni tudtam,mert nekem olyan erős volt az inger,hogy amint felkeltem jött a rókakoma.

Ja és ha rágóztam,akkor enyhült a hányinger még.

2013. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,akkor lehet rászokok a rágóra. :) Kóla párti nem vagyok... De a citroos vizet azt kipróbálom. Sajna feküdni nem igazán tudok az egy évesem mellett. A szédülés is elég erős. Remélem azért idővel enyhülni fog.
2013. okt. 28. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A b6 vitamin hányingerre tökéletes, citromos tea, limonádé. Szédülésre sajnos nem tudom, de amikor elkezdtem szedni a magne b6-ot nekem teljesen elmúlt tőle :)
2013. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!