Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok volt olyan, hogy...

Nálatok volt olyan, hogy csökkent a baba étvágya? Miért?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapos babám kevesebbet eszik mint eddig. Megevett már 140 - 150 grammokat is, most pár napja 100 - 120 grammot jó ha bele tudok diktálni.

Mi lehet a gond?


2014. okt. 20. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a múlt héten napi 460 ml-t szopizott (3 hónapos!!!) ma még csak délután 1 óra, de már 400 ml-nél tart..

te sem eszem minden nap ugyanannyit. Egyébként szopis vagy tápszeres?

Lehet hogy mikor sokat eszik vizesebb a tejed (mint nekem az utóbib 4 napban) amikor meg kevesebbet akkor zsírosabb. Többet eszik ha száraza levegő, ha sokat van fent, kevesebbet ha hideg van vagy egész nap lustálkodik, nincs annyi energiára szüksége..stb

ne aggódj ezen, biztos neked is vannak napjaid mikor annyira nem vagy éhes, teljesen normális, ha neki is...attól független hogy szoptatod e vagy tápszeres.

2014. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt pár nap, amikor csak 60-80 ml-et szopizott és elég volt neki, pótlást sem fogadott el. Tiszta ideg voltam, hogy miért. Az ég világon semmi baja nem volt, csak pár napig kevesebbet evett, majd újra többet kért. Vannak napok, amikor nem olyan az étvágya a mai napig is és nincs különösebb oka. Már nem idegeskedek rajta, ha látom, hogy jó kedvű, jól alszik stb...
2014. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 naponta csökken az étvágya :-D

ő már 5 hónapos lesz a hétvégén, de egyik nap baromi sokat eszik, alkalmanként 180-200 ml-t, aztán a másik nap meg 130-at, amitől idegbajt kapok :-DD de nincs semmi baja azon kívül, hogy bukós, hízik szépen, úgyhogy már megtanultam nem foglalkozni vele. szerintem ne aggódj, egyrészt nekünk sem mindig ugyanolyan az étvágyunk másrészt, ha éhes lenne sírna. ha nem sír a 100-120 után, akkor ennyit kért, egészségére :-)

2014. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor egyelőre nem aggódom, remélem majd visszatér az az étvágy :).
2014. okt. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!