Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik járnak dévény tornára?

Akik járnak dévény tornára?

Figyelt kérdés
1 hónapos kisfiamat szeretném vinni, koraszülött, és ezért kell. Erre a tornára heti hány alkalommal kell menni? Van olyan hely ahol ingyenes, vagy mindenképpen fizetős?
2014. okt. 20. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy heti hány alkalommal javasolt, majd az első óra után megmondják, hisz akkor látják majd, hogy hol tart a babád és mire van szüksége.

Én úgy tudom mindenhol fizetős.

2014. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Itt Szegeden van ingyenes, de csak neurológus javaslatára. Bár a korababákat itt nyomon követik, úgyhogy különös indok nem kell, hogy elvidd. Van fizetős is de az változó, ki mennyit kér 2-5000 ft körül mozog egy óra és általában heti 1 alkalom elég.

Itt rá tudsz keresni:


[link]

2014. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kellene kérdezni az alapítványt, hogy van-e lehetőség térítésmentes kezelésre.

Szerintem a kórházakban nem fizetős, de nem tudom hol van Dévényes gyógytornász (Szegeden van, azt tudom).

2014. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapestiek vagyunk.
2014. okt. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!