Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babát keltitek a...

5 hetes babát keltitek a fürdetéshez, vagy megvárjátok amíg felkel?

Figyelt kérdés
Az én Drágám úgy alszik mint a bunda 8-kor volt eddig általában a fürdés és most nem tudom meddig várjak...
2014. okt. 20. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor az enyém ennyire mélyen aludt, nem ébresztettem fel.

Azt a napot kihagytuk, de olyan is volt, hogy éjjel 11-kor pótoltuk a 7-8 as fürdést, mert akkor kelt.

Kb. 2 hónapos korában beállt a vacsora f8-ra és utána alvás reggelig, így akkor a 7 órási fürdés is rendszeres lett már.

2014. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam 5 hetes volt, nekem is dilemmát okozott a fürdés mizéria. Attól függ, mikor evett. Mi még egy napot sem hagytunk ki a fürdéssel. Általában magától ébredt, de volt olyan is, hogy ébresztettem. Főleg, ha már rég aludt. Gyors fürdi, evett egy nagyot, és folytatta az alvást az ágyikójában.

Hány órát bír ki éjszaka evés nélkül?

2014. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
a furdeteshez mindig ebresztettem. eveshez sosem max ejszaka.
2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is dilemma volt, de én a fürdéshez mindig felkeltettem. Napközben evéshez soha! Csak és kizárólag fürdés miatt. Nem ragaszkodtam soha napirendhez, nem erőltettem rá, hogy mikor egyen, aludjon, minden igény szerint történt, de a fürdés és utána evés, alvás az fix. Mára szépen kialakította magának a napirendet és csak a napokban tűnt fel, hogy jééé ez a gyerek nagyjából mindig ugyanakkor eszik és alszik már. :)
2014. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja 4 hónapos :)
2014. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Én is pont így voltam, nemrég jöttem rá, hogy van napirendünk! :) Méghozzá szép pontos, csak eddig észre sem vettem.

2-es vagyok, 3,5 hónapos kisfiú anyukája

2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem keltettem se fürdéshez, se evéshez.

És simán kialakult így is a napirend.

Ha már sokat lesz ébren, akkor simán belőheted a fürdés időpontját, de ilyen picit sztem nem kell ezzel piszkálni. :)

2014. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es, én nem hittem benne, hogy valaha is lesz és majd kialakítja magának, de valóban így van. Pár napja sokkal nyugodtabb vagyok, kiegyensúlyozott, elkezdtem gondolkodni, hogy miért is és rájöttem, hogy azért mert nagyjából már minden szinte "ugyanakkor" történik és tudom, hogy mikor mi lesz a baja, meddig fog aludni, mikor lesz éhes és ez nagyon jó érzés!!! :)
2014. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!