Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt 8 hós...

Miért csinálhatja ezt 8 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Az elalvás még hagyján,de napközben is és éjjel is nagyon sír. Szeme csukva,de sír,mint a fene. Cicin megnyugszik,de 2 óra múlva ugyan ez... Nem lenne elég neki a napközbeni kaja? Vagy hasfájás? Álmodnak esetleg ilyenkor már? Foga már van 7db,most nem látom,h újabb jönne...
2014. okt. 21. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni és hogyan, mikor? Hány óránként? Azért kérdezem, mert 9 hós a fiam, hátha tudok segíteni. Sajnos nekem már tejem nincsen, ezért tápszert kap. Reggel 1 alma és 1 banán turmixolva az adagja (8 óra körül), délben valami húsos főételt kap, mellé esetleg egy kis gyümölcs, 4 körül megint ezt kapja, este pedig 250 ml tápszert. A fiam 9 kg és 76 cm. Nappal kap még egy-egy kiflit, vagy babapiskótát. Egészséges, jól fejlődő fiú, de nekünk is gondunk volt az adagok kimérésével. Amit a "nagykönyvek" írtak, neki nem volt elég, ezért folyton sírt.
2014. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 fő étkezése van,közben szopizik többször.(éjjel is) Főétkezésnél pépesből 100ml-t eszik kb. Mászik,feláll,oldalazva lépked.
2014. okt. 21. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 100ml kevésnek tűnik. Amikor eteted, akkor addig tart az etetés, amíg el nem fogy minden, vagy,addig amíg jelzi, hogy már nem éhes? Ne értsd félre, nem nézlek hülyének, vagy ilyesmi. Csak kezdetben én is annyit adtam a fiamnak, amennyit a könyvek írtak, amennyiről úgy gondoltam, hogy elégnek kell lenni. De nem volt az. A védőnő magyarázta el, hogy mire kell figyelni, hogy jelzi a baba, ha már jól lakott. Nálunk ez jellegzetesen úgy néz ki, hogy elkezd elsőnek valamivel babrálni. Az etetőszéke pántjával, a tálcát ütögeti, majd forog jobbra-balra. Ekkor már tudom, hogy kezd megtelni a pocija. Aztán a végén már befeszíti magát, nyögdécsel és fordul el, ha a kanalat nyújtom felé.
2014. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Többet szoktam csinálni neki,vagy elfordítja a fejét és szájzár vagy már előfordult az is,hogy öklendezett.

Beszéltem egy ismerőssel,az is felmerült,h ugye szopival alszik el,és lehet (h megrémül,amikor kevésbé alszik) ,hogy eltünt a cici a szájából...Meg én se vagyok ott ugye...

2014. okt. 22. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező utolsó tippje biztos nem, én már tapaztaltam babámnál, hogy sokszor ilyen mentális dologra fogva mindig bebizonyosodott, hogy azokat énképzelem csak be és mindig fizikai ba volt,ami uólag derült ki.


de én próbálkoznék.

pl has simogatásra halkul e a sírás kicsit is akár

vagy fülmelegítésre

vagy két ujjal végigtapogatnám, hol reagál különösebben


de azt is végiggondolni mit evett, amikor kezdődött a kálvária, jó e a székletelése, milyen állagú, milyen gyakoriságú


vagy melege van, vagy fázik, vagy huzat érte (fel lehet emelni mindkét karját vagy nem, csípőkörzés megy e, nincs e féloldali arcbénulás)


ez nem álom lesz, meg nem cicielvonási tünet, az biztos

2014. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ja és még a kukija, tud rendesen pisilni, nem e szűkületes, gyulladt
2014. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!