Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a kisfiam, és...

4 honapos a kisfiam, és mostanában állandoan sir a babakocsiban, pár hete még elvolt, kb.2 hete csinálja. Már utálok elindulni valahova, dehát mégse ülhetünk itthon a panelba. Mért csinálhatja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam vele így.Sajnos neki sem egyformák a napjai, ugyanúgy mint nekünk. Nálunk általában az időváltozás okozta a sírást, vagy épp a hasa fájt, vagy a fogacskája. És volt úgy, hogy nem volt kedve a babakocsiban lenni. Ha kivettem egyből abbahagyta.
2010. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MÁr nem akar vízszintesben feküdni, látni akar mindent. Már kiváncsi nagyon a körülőtte zajló világra.
2010. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezaz,ha kiveszem,akkor abbahadja.de ezért üljünk otthon?hogy lehet megoldani?
2010. máj. 2. 21:09
 4/8 A kérdező kommentje:
meglehet már emelni egy picit a fekvőrészt?
2010. máj. 2. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
ÉN úgy tudom, hogy még nem lehet megemelni, csak 6-7 hónaposan. Én néha - ha már nem bírom tovább - kiveszem, leülök egy padra vele, és hagyom, hogy nézelődjön. Utána megnyugszik, és mégis levegőn vagyunk.
2010. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos és ezt csinálja. Én beletettem már a sportrészbe (persze nem teljesen ülő), hátha a nézelődésre abbahagyja, de nem! Ha kiveszem, Neki sincs semmi baja. Már én is rettegek elindulni, mert ha sír, úgy néznek rám, mint a véres rongyra...
2010. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


5 hónapos a kislányom, és kb.2 hete nálunk is ez van. Két verzió van, hogy miért kezdi el: az egyik, hogy nézelődni akar, ahogy írják. Én félfekvőre állítom olyankor a babakocsit és kifordítom előre, hogy lásson. Elég hamar elfárad a sok látnivalótól és akkor már hagyja magát visszafektetni.

A másik, hogy fáradt, de valahogy a kocsiban nem akar elaludni. Akkor kiveszem, dajkálom és elalszik. Utána teszem csak vissza. Sosem gondoltam volna, hogy ez is baj lesz. Eddig ahogy beletettük a babakocsiba, egyből elaludt, most meg pont az a baja... Hát, változik. Szinte minden héten más szokásai vannak, remélem hamarosan ez is elmúlik.

2010. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én fiam 5 hónapos,kb 3 hete ugyanezt csinálja.ő unatkozik a kocsiban.én is ki szoktam venni,leülünk egy padra,elnézelődik,csak utána vissza kell rakni.és bizony rám is úgy néznek,mintha ölném a gyerekemet.
2010. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!