Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jó autósülés...

Szerintetek ez jó autósülés rögtön a hordozó után?

Figyelt kérdés

[link]


Beöltözve már nem fér bele. Még nem ül.

Nem tudom más is ilyen határozatlan-e mint én, de nem hiszitek el már hány napja ezeket lesem a neten. Segítsetek már! Ha ez nem jó, akkor milyet kell venni? Nincs csak max. 25 ezer rá. Köszönöm!


2010. jan. 24. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
az én kislányom még csak 3 hónapos de ő is ilyenbe ül már 1 hónapos kora óta.csak akkor van a hordozóba ha egyedül megyek vele.ugyan abba a pózba el lehet dönteni mint a hordozót.
2010. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes és szép is! Nyugodtan vedd meg!

Az én babám sem ült még amikor lecseréltük az ülést pedig már 9 hónapos volt. Ezért én is dilemmáztam mert még elfért a hordozóban is de már kényelmetlen volt, nem szeretett benne lenni. Lecseréltük, sokkal jobb volt neki és 2 hét múlva már ült is.

2010. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor megveszem, látjátok csak ennyi bíztatás kellett! :)
2010. jan. 24. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
De már 9 kiló megvan a babád? Ha igen, akkor tényleg nagyon jó.
2010. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg csak 9 kilótól, hamarabb hiába kényelmes, nem biztonságos!! nem véletlenül van ráírva. ha még nincs 9 kiló, akkor a helyedben 0-18-at néznék.
2010. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!