Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan vannak ilyen emberek?...

Komolyan vannak ilyen emberek? Sütit csinálnak anyatejből?

Figyelt kérdés
Most láttam a tévében, hogy a Fésűs Nelly anyatejből készült krémessel kínálgatja a férjét.. a Sarka Kata is megitatta a férjével pezsgős pohárból. Komolyan mondom erre már szavakat se találok.. ez csak nekem ennyire morbid???
2014. okt. 22. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szó ami szó, az ember anyák teje ma az egyik legdrágább tej. Embernek való. A tehéntej is anyatej, csak a marha anyuka termeli a kis bocinak. Tudom, nem elfogadott, nem gyakori, de én semmi kivetni valót nem találok benne. Főleg, hogy steril, anya biztosan tisztább a tanyasi Riskánál.
2014. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát látod a tisztaságban egyet értek és biztos, hogy embernek való. De annyira a babákhoz kötöm én ezt.. ilyen alapon más testneveket is ki lehetne próbálni a tévében.
2014. okt. 22. 17:09
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Első! :D


Amúgy az én férjem is megkóstolta. Eszembe sem jutott, hogy krémest, vagy sütit csináljak belőle, bár pici babának el tudom képzelni az ilyen fajta "feldolgozást". Főzelékekbe szokták javasolni. Tehát nálam az még rendben vagy, hogy a gyerek kapja, apa pedig megkóstolja, de azért rendszeresen nem adnám a férjmnek. :) Az viszont, hogy más mit csinál, az nem érdekel, főleg nem akaszt ki. A saját véleményem, hogy még mindig, jobb, hogy apa issza a baba anyatejét, mint hogy egy pici babának adjanak tehéntejet!

2014. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Második egyetértek! Az én férjem is megkóstolta egy picit, de ez, hogy pezsgős pohárba töltsem, meg sütit csináljak belőle.... jesszusom, de ez nagyon durva, főleg a tévébe.. de hát úgy tűnik kell a nézettség...
2014. okt. 22. 17:17
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez egyáltalán nem morbid. Finom, amúgy. Nem tudom, miért kell kiakadni az anyatejen, és miért nem akadunk ki azon, ha valaki tenger gyümölcseit, nyers halat, tehéntejet, vagy szalontüdőt eszik? Étel, ital. Ráadásul természetes, tápláló, abszolút embernek való és egészséges.
2014. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Vannak elborult agyú emberek, a szaga és az íze is borzalmas,manapság lassan már kitalálják,hogy mindent abból csinálnak át esnek az emberek a ló túloldalára.
2014. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem is párszor megkóstolta, na nem direktbe de ha kicsit erősebben megszívta a mellemet szex közben bizony kortyolt párat ő is:). Nem lett a kedvence, de nem is zavarta. A süti azért túlzás, max azt tudom elképelni hogy volt lefagyasztva tej és mikor már nagyobb a gyerek akkor neki süt belőle az ember és azt esetleg apa viccből megkóstolja, de hogy direkt neki süssek belőle....:D
2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Baromi magas a laktóztartalma, amit sok felnőtt nem bír. A süti szerintem nem morbid, a pezsgős pohár viszont elég röhejes.
2014. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen feltűnőség szeritnem. Ezzel a riporttal (én nem láttam amúgy) de elérték, hogy róluk beszéljenek az emberek, ebből élnek. Szerintem nagyon sokan átesnek a ló túloldalára az anyatejjel kapcsolatban, ők is lehet ezt tették, bár lehet inkább csak a riport, feltűnés miatt.

Nem tudom hallottatok-e vagy láttátok régebben mikor a tv-be mutatták, hogy vannak akik a placentát megsütik és megeszik........ na az még egy gyomorforgató dolog........

2014. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyenesen undorító!!az én férjem biztos nem inna meg es nem is vàrnàm el..en a gyereknek se akarnèk se sütni se semmit csinalni amig kell szoptatok es kesz!
2014. okt. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!