Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzunk! 2 óránként kel a...

Fogzunk! 2 óránként kel a pici. A Viburcol segíthet? Nyugodt éjszakánk lesz?

Figyelt kérdés

Szegénykém, 2 óránként kel, és csak cicin alszik vissza. Így mindketten szenvedünk. :( Még semmit nem használtunk. Most fehéredik halványan az ínye....lassan 6 hónapos.

Sokat hallottam erről a homeos kúpról.

Esti pancsi után kell adni és akkor remélhetőleg nyugisabb éjszakáink lesznek?

Ez is olyan, mint a bogyók, hogy először felerősíti a tüneteket? Vagyis lesz pár nap, ami még rosszabb is lehet???


2010. jan. 25. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekünk nem jött be a Viburcol csak a Chamomilla. Egy dobozzal beadtam neki és semmi. A Chamomillából 3 adag ( az egy nap alatt megvan) és sokkal jobb minden.

Nem mindenkinek van így, van akinek a Viburcol van akinek más a jó. Ki kell próbálni!

2010. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk sem használta viburcol, sőt a chamomilla sem. De javasolták még az aloe vera activatort.

Én nurofent adtam a lányomnak, neki csak az hatott.

Kipróbálhatod a kúpot, én 2 hétig folyamatosan adtam neki.

2010. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk jó volt a Viburcol, bár én is napközben chomomilla ch 15-t adok, este fürdés után Viburcolt, és nyugis az éjszaka.

Ez is felerősítheti a tüneteket, de nem feltétlenül fogja. Próbáld ki, minden baba más és más.

2010. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Viburcol kúpnál is figyelni kell arra, hogy előtte és utána fél órával ne egyen?

Mert az esti pancsi után rögtön szopizni szokott és aludni.

Kezdjük hamarabb a fürdetést, adjuk be a kúpot és várjunk fél órát a szopival????

2010. jan. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!