Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akiknek nagyon cicifüg...

Anyukak akiknek nagyon cicifüggö a babaja, ti nem gondoltatok mar arra, hogy mi lenne a babatokkal, ha valami törtenne veletek?

Figyelt kérdés
/baleset, betegseg vagy barmi/Az en babam tapszert nem fogad el ejjel 4 5 ször kel cicizni az a mindene. Sokszor arra gondolok mi lenne vele ha velem valami törtenne?
2014. okt. 24. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
sirna par orat aztan ha mar nagyon ehes elfogadna a tapszert. a komfort cici meg egy ideig elmegy de nem.jo ha a babonak az a mindene. persze egy egy honaposnak nyilvan az :)
2014. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Úgy járnál, mint a szomszédom. Az anyuka ott is állandóan szoptatta a picit, és még az apjának sem engedte meg, hogy a kezébe vegye.

6 hónapos volt a pici, amikor az anya eltörte a lábát és kórházba került. Az apuka és a nagymamák nem tudtak mit kezdeni a gyerekkel, mert állandóan ordított és nem fogadott el semmilyen ételt. Egy hétbe telt, amikorra hajlandó volt enni, és hozzászokott az új napirendhez és az éjszaka átalvásához.

A babájának teszi a legrosszabbat, aki éjjel is szoptatja a babáját, és minden idejét a picivel tölti.

2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Kénytelen lenne elfogadni mást...én évekig szoptattam, néha én is gondoltam ilyenre amúgy.
2014. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2 es.sajnos nincsenek rokonaim apuka hetköznap nincs itthon dolgozik .szerinted hogyan csinaljam azt hoy ne töltsem minden idömet vele?hagyjam egyedül? a masik kerdesem:ha ejjel ehes ne etessem meg ?vizet cumit nem fogad el.vagy hagyjam orakig orditani?apuka ugy nem tudna elmenni dolgozni.varom valaszaidat.
2014. okt. 24. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kérdés felmerül minden anyukában aki szoptatja a babáját, de szerintem jobb nem gondolkodni ilyesmin, szerencsére ritkán történik baj. A problémákat akkor kell megoldani, ha felmerülnek, feleslegesen ne stresszeld magad ezzel.
2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kerdezo mennyi idos a baba?
2014. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is napirenden van a kérdés, jön a második gyerek, de az első is irdatlan sokat szopik még, főleg éjjel (gyakorlatilag csak éjjel és altatáskor). Tartunk tőle, hogy mi lesz szüléskor. Én abban reménykedek, hogy igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy éles helyzetben elég jól reagálnak a babák. Csak azért, mert bármikor történhet bármi, nem fogom sírások árán leszoktatni.
2014. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, ezen tényleg elég akkor gondolkodni, ha ne adj'isten valami baj lesz. Addig ne is agyalj ilyenen.

Kedves 2-es. Kérlek áruld el, hogy miért tesz az az anyuka rosszat a babájával, aki éjszaka is szoptatja? Ez igazán érdekelne. De az is, hogy mi az elméleted arról, hogy egy anyuka ne töltse a gyerekével az idejét? Rideg tartásban legyen az a gyerek? Vagy mégis, hogy gondolod? A férjem külföldön dolgozik, két-három hetente jön haza másfél napra. Kivel legyen a kislányunk? Tegyem ki a teraszra? Vagy hagyjam egyedül, hogy ne legyek egész nap vele? Várom ötleteidet.

2014. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as!Jok a kerdeseid en is nagyon varom a kedves 2-es valaszait rettentö kivancsi vagyok mit fog irni.:)
2014. okt. 24. 21:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Babam 7 hos
2014. okt. 24. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!