Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ismeri a Colief cseppet?...

Ki ismeri a Colief cseppet? És a Biogai-át?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Hasfájós a babám a biogaiátkapja kb 2hete de nem sokkal jobb! Infacol nem használt semmit. Colief cseppről olvastam még de nem tudom hogy érdemes e!? Biogaia-t és a Colief-et lehet együtt alkalmazni? Köszönöm a segitséget! 3hetes baba anyukája :)

#baba #hasfájós #gyógyszr
2014. okt. 25. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet együtt használni, a Biogaia probiotikum, tehát jó a bélflórának, immunerősítő.

A Colief pedig tejcukrot bontó enzimet tartalmaz.

Nekünk semmi nem használt, mindent próbáltunk,ami a piacon kapható, kislányom 5 és fél hónaposan még mindig hasfájós. A biogaiat kezdetektől kapja, legalább a bélflóra legyen rendben.

2014. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biogaia nekünk sem használt, az Infacol némileg segített, de nem lett sokkal jobb és a Coliefnek hála elmúlt a hasfájásunk. Nekünk nagyon megérte és használt!
2014. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a BioGaia segített a hasfájáson, így meg is úsztuk kétszeri másfél napit.
2014. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után hat hogyha használ?
2014. okt. 25. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk semmi nem használt. Infacol/Espumisan, Biogaia, Baby Calm, Gripe Water, Colief/Lactase Comfort.

Javaslom viszont, hogy ha a Colief-ot szeretnéd kipróbálni, inkább írasd fel a Lactase Comfortot. Ugyanaz teljesen, ugyanaz a cég is gyártja, csak ezt támogatja a TB és így fele annyiba kerül, mint a Colief és több is van benne. A kisfiam 10 hetes, én most a papaverines fájdalomcsillapítót szeretném felíratni, mert már más ötletem nincs.

2014. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!