Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babának érdemes...

Mennyi idős babának érdemes már játéksátort venni? Hol érdemes megvásárolni? Nektek van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiam 1,5 évesen kapott, ikeában 1800 ft volt.
2010. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi az első szülinapjára vettünk a Manónak és nagyon élvezi azóta is! Igaz az volt ráírva, hogy 3 éves kortól ajánlott, de ez nem mérvadó. A mienk autó formájú, és kis labdák is vannak benne.

Szeret belevetődni, kukucskálósat játszani, illetve behordja a kedvenc játékait és bent ücsörög és játszik velük. Én egy kis üzletben vettem, de láttam már több helyen, különböző árakon. Azt hiszem az Ázsia centerben lévő nagy játékboltban volt még jó árban és ott több fajta is van.

2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok- majdnem 5 ezerért vettük, de van olcsóbb is ami egyszerűbb.
2010. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elkezdett mászni már vettem neki, nagyon élvezte. Én is az ikeában vettem, csak én 2800 ft-ért ezt(18hó-tól ajánlja): [link]
2010. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok. igen ez a 2 fajta van az ikeában. a miénk 3+os.
2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!