Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám székletében, egy...

A babám székletében, egy vékony nyálkás csik véresnek tünt. Nagyon kevés alig észrevehetöen, de azért ott volt. Mitöl lehet? Szoptatok

Figyelt kérdés

tegnap véletlenül megettem egy szelet penészes kenyeret lehet attol van? rozskenyér volt, nem sok lehetett rajta, csak pár pötty. én jol vagyok.

ugye nem lehet nagy baja töle???


2010. jan. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha több vér jelentkezik, azért vidd orvoshoz!
2010. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az én kisfiamnál is volt, ő is csak anyatejes. Elvittem dokihoz a kakis pelust, ÁNTSZ-hez székletmintát küldtek be kivizsgálásra, és negatív lett.

Doki szerint vagy bakteriális fertőzés miatt (ezt nálunk ugye kizárták a székletvizsgálattal), vagy valamire allergiás amit én ettem.

Nem hinném, hogy a kenyértől, nem ettél több tejterméket, vagy csípőset, vagy ilyesmi?

2010. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A babám 6 hónapos, eddig kb 3-4x előfordult ue. A védőnő és a gyerekorvos azt mondta, hogy valószínűleg csak megpattant egy hajszálér közvetlenül a kimenetnél, attól van (nagyon minimális vér volt, alig lehetett észrevenni). Ha valahol korábban vérezne, mire kijutna a vér, fekete lenne.
2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még figyelem hogy elöfordul e még.
2010. jan. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!