Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossátok másfél évesetek...

Hogy mossátok másfél évesetek fogát?

Figyelt kérdés
Ma láttam, hogy sárga lepedékes a kis foga, de nem engedi, hogy megmossam neki, pedig igyekszem óvatosan, játékosan csinálni.
2010. jan. 25. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyém sem engedi, ez a bajom, és magának sem csinálja már, csak lenyeli róla a fogkrémet.

pedig az elején imádta mosni.

én is aggódok, mert néha sárgás a foga, és eszik néha cukrot is, gyümölcsben.

bocsi, nem tudom, mit kéne csinálni, én csak reménykedek meg minden nap próbálkozom

16 hónapos az enyém

2010. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy történik,hogy először én próbálom megmosni a kis guzikat,utánna odaadom neki a fogkefét,és ha már nem "mossa" a fogát,steril vizes gézre pici fogkrémet teszek és gyorsan áttörlöm a fogait.16 hónapos
2010. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom 22 hónapos és ügyesen, mossa (mossuk) a fogait.


Letérdepelek elébe, kezembe a fogkefe, Ő nyomja rá a fogkrémet és együtt tesszük be a szájába.

Közben mondom neki, hogy ÁÁÁÁ-sit a baba, ÁÁÁ-lmos lesz, ÁÁÁ-kom-bÁÁÁk-om is igy csinál. És Ő tátja nagyra a száját.

Aztán IIIIcike-pIIIIcike kIIIIserdő. Akkor összezárja és elől is meg tudom sikálni.

Próbáljátok ki

Sok sikert

2010. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!