Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos babámnak még...

9,5 hónapos babámnak még mindig elég deformált a kis feje, visszaalakul még amíg nem nő be a kutacs?

Figyelt kérdés
Elég nagy még a kutacsa.D vitaminból is duplán kap...
2010. jan. 25. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés, lányom elfeküdte a kis fejét hátul, most lesz 1 éves, és még mindig olyan.
2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az én fiam jobb oldalon feküdte el.... :(:(:(:(

Bármit csináltam úgy aludt ahogy ő gondolta...


Igazából csak akkor feltűnő,ha fölülről nézzük,de mivel én tudom,hogy olyan neki...én már mindenhogyan látom:(:(


na akkor már ketten várjuk a válaszokat!


....

2010. jan. 25. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd ha nagyobb lesz és ne fullad bele a párnába, akkor megpróbálhatod, hogy hasra fekteted és úgy altatod. Így kevésbé terheli a koponyát.
2010. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az érdekessége a dolognak,hogy mióta tud forogni,hason alszik és alig változot valami a formán:(
2010. jan. 25. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kicsim is elfeküdte a fejét 4 hónapos korában vettem észre, most 1 éves.

Azóta nem engedem, hogy azon az oldalán aludjon.

Hátha alakul, de csak nem akar hozzáidomulni a másik oldal...

Szerintem már így marad.

2010. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, neki a fia is elaludta a feje egyik oldalát. Sajnos még mindig látszik, Ő már 12 éves.
2010. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hónapos korára lett kissé jobbos, onnantól nagyon figyeltem, folyton forgattam, 4 hós korára már nem látszott, szép szimmetrikus lett, most 1 éves, mindenki dícséri a fejformáját. Én csak azt hallottam, hogy korrigálódik kisdedkorra, az orvosunk is ezt mondta, ennek ellenére nem nyugodtam bele akkor, de mára már ok.
2010. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!