Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett 16 hós babámmal?

Mi történhetett 16 hós babámmal?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon kis szófogadó volt,nagyon keveset hisztizett,megértett mindent amit mondtunk neki.De egy pár napja mindenen sír,ha valamit nem adunk oda toporzékol.Minden azonnal kell,nincs már az hogy egy pillanat és megyek.Tegnap már csak álltunk a párommal és néztük a hisztijét és nem tudtunk vele mit csinálni.Mi lehet vele?Ez megint egy ilyen korszak?
2010. jan. 26. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
dackorszak:) vegyél jó nagy levegőket ilyenkor, ezen szinte minden baba "átesik"....
2010. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én 16 hónapos babaám kb. egy hete kezdte ugyanezt:)

van, hogy dühében üvöltve kimegy a szobából, vagy leül a földre és nem mozdul, illetve dühösen megharap dolgokat.

ezen kívül azt is pár napja kezdte, hogy szinte állandóan mászna fel az apjára, szorongatja a lábát, hogy vegye fel.

hát, én próbálom azt csinálni, amit itt olvastam, hogy nem veszek tudomást a hisztiről.

2010. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hós, de már egy hete vele is ez van. Eddig többször eljátszogatott, elfoglalta magát, amíg nekem dolgom volt (épp vizsgaidőszakom van). De mostanában egyszerűen mindenért hisztizik, nyavalyog, sír. Nem akar aludni, nem jó az sem, ha együtt játszunk. Szerintem sajnos vannak ilyen időszakok, el kell viselni. Kitartás.
2010. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor igyekszem elviselni.Bár így másfél hónappal szülés előtt elég nehéz lesz,de hátha addigra elmúlik nála.
2010. jan. 26. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a 13 hós kislányom ugyanezt csinálja. fú nem irigyellek, ezt terhesen elviselni. :(
2010. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!